Dove Micellar Şampuan & Saç Kremi

Herkese merhaba benim sevgili blog ailem. Bugün yine blog yazma aşkıyla yanıp tutuşuyorum. 🙂 Denebunu & Dove işbirliğiyle Dove‘un yeni çıkan Micellar Şampuan & Saç Kremini sevgili Denebunu Ailesi bana da denemem için gönderdi. Bende ürünleri hemen denediğim için yorumlamak istedim.

denebunu-dovedove-denebunu

Son zamanlarda Micellar şampuanlar oldukça revaçta. Hemen hemen her markanın micellar şampuanı var diyebiliriz. Hatta bundan önce yine Denebunu işbirliği ile farklı bir markanın micellar şampuan ve saç kremini de denemiştim. Bu şampuanlar arındırıcı özellikte olduğu için özellikle yağlı saç tiplerine çok uygun olduğunu düşünüyorum. Neden mi? Okumaya devam edelim…

dove-micellar-sampuan-sac-kremi

Dove Micellar Narin Bakım Şampuanı

Micellar teknolojisiyle mıknatıs etkisi yaratarak saçınızı arındırır ve saçınızın doğal nemini korumasına yardımcı olur. Nazik formülasyonu sayesinde saçınıza ihtiyacı olan bakımı yapmanıza yardımcı olur. 

dove-micellar-sampuandove-micellar

Şampuan 550 ml’lik devasa boyutta. Saç ürünlerinde en sevdiğim özellik büyük boyda olmaları kesinlikle. Saçlarım uzun olduğu için her zaman bol kepçe kullanmak zorunda olduğum için kısa sürede şampuan bitirmekten pek hoşlanmıyorum.☺

dove-nemlendirici-cozumler-micellar-sampuan

Şampuanın yapısı fazla yoğun değil. Saçlarımı çok güzel arındırıyor. Tabii arındırırken diğer micel şampuanlar gibi saçımı sertleştirmiyor. En sevdiğim özelliği kesinlikle bu oldu. Saçlarım gün aşırı yağlandığı için genelde bu tarz arındırıcı şampuanları yağlanmayı geciktirdiği için kullanmayı çok seviyorum. Bu şampuan da favorilerimden oldu kesinlikle. Çok sevdim.

dove-sampuan

Dove Micellar Narin Bakım Saç Kremi

Micellar teknolojisi içerisinde bulunan micro nemlendirici özelliği olan içerikleriyle saçınızın nemini nazikçe dengelemenize yardımcı olur. Nazik formülasyonu sayesinde saçlarınızı ağırlaştırmadan doğal nemini korumanıza yardımcı olur. 

dove-micellar-sac-kremi

Saç kremi de 400 ml’lik boyuta sahip. Yapısı yoğun. Bu arada şampuanın da saç kreminin de kokusu harika. Saç kremini saçlarımın boylarına diplere değirmeden sürüyorum. 2-3 dakika kadar bekletip duruluyorum.

micellar-sac-kremidove-sac-kremi

Saçlarımı yumuşatmasını seviyorum fakat aşırı bir yumuşatma etkisine sahip değil. Genelde micel saç kremleri hafif formülasyona sahip oldukları için böyle oluyor. Ama yinede bu aralarında en sevdiğim micellar saç kremi oldu. Denemek isteyenlere her ikisi de tavsiyemdir.

dove-sac-kremi-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın