Dove Hindistan Cevizi Yağı & Zerdeçal Yağı Şampuan ve Saç Kremi

dove-guclendirici-sampuan

Herkese merhaba sevgili ailem. Denebunu Ailesi tarafından Dove işbirliği ile bana denemem için gönderilen Dove  Güçlendirici Bakım Hindistan Cevizi Yağı & Zerdeçal Yağı Şampuan ve Saç Kreminin yorumlarını paylaşmak için geldim. Detaylar hakkında yorum yapabilmem için ürünleri yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum. Ve hatta saç kreminin 2. tüpünü kullanmaya başladım.

Dove Hindistan Cevizi Yağı & Zerdeçal Yağı Şampuan

Boyutu oldukça büyük 600 ml’e sahip bir şişede bulunuyor. Ve bu da demektir ki uzun bir süre duşlarımızda bize eşlik ediyor. İçerisinde hindistan cevizi yağı ve zerdeçal yağı bulunuyor. Bu yağlar uzun vadede yıpranmış saçları onarmayı vaat ediyor.

dove-sampuan

Şampuanın bayağı yoğun bir yapısı var. Benim gibi kısa saçlara sahipseniz az bir miktarı saçları temizlemeye yardımcı oluyor. Kokusunu tarif edemeyeceğim ama gerçekten hoş bir kokuya sahip. Duş sonrası bile saçlarımda kalması beni oldukça mutlu ediyor. Saçlarımı sertleştirmiyor. Bu yönünü de çok sevdim. Saçlarımı yeni kestirdiğim için yıpranmış vaziyette değil şuan. Bu sebepten yıpranmış saçlar üzerindeki etkisinden bahsedemeyeceğim.

dove-shampoo

Dove Hindistan Cevizi Yağı & Zerdeçal Yağı Saç Kremi

Saç kreminin boyutu maalesef şampuan kadar büyük değil. Artık piyasadaki hiçbir saç kremi büyük değil. Boyut olarak büyük olanlar favorimdi. 🙂 Bu ise 170 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Şampuandan sonra saç diplerime değirmeden masaj yapar hareketlerle saçlarıma uyguluyorum. 5 dakika kadar bekledikten sonra saçlarımı duruluyorum. Saçlarımı yumuşacık yapıyor ve böylece duş sonrası saç spreyi veya kremi kullanmama gerek kalmadan saçlarımı rahatça tarayabilmemi sağlıyor.

Genel olarak ikisinden de memnun kaldım. Tekrar tekrar alıp kullanabileceğim saç bakım ürünlerim arasındalar artık.

dove-sac-kremidove-guclendirici-bakim-kremi

Birde artık kamera arkasına takılan minik kuşumu da paylaşmak istedim sizlerle.♥ Şu sıralar bloğum için çektiğim her karede yer alıyor kendisi. Benim canım, minik kızım. Seni seviyorum…♥

dove-sampuan-kullananlar

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın