Dove Avokado ve Kalendula Özlü Şampuan & Saç Kremi

Herkese merhaba. Denebunu‘dan geçtiğimiz aylarda mis kokulu Dove şampuan ve saç kreminin içerisinde bulunduğu güzel bir kutu gelmişti. O sıralada kullandığım fazlaca şampuan olduğu için bunları denemeye fırsat bulamamıştım. Nihayetinde denedim ve yorumlarımla geldim.

dove-avokado-kalendula-ozlu-sampuan-sac-kremi

Dove Avokado ve Kalendula Özlü Şampuan & Saç Kremi “Saç Dökülmelerine Karşıt” ikili. Şampuan 550 ml, Saç Kremi ise 400 ml’lik boyuta sahip. Kokusu mükemmelll… Açıkçası kullanmadan önce çok büyük bir beklenti içerisinde olmama rağmen ikisininde saçlarımda bıraktığı etkiyi çok sevdim.
Şampuanın yoğun bir yapısı var. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Hatta saç kremi kullanmasam bile o yumuşaklık beni idare edebilir. O derecede çok sevdim.

dove-avokado-kalendula-ozlu-sampuandovedove-sampuandove-avokado-kalendulaozlu-sampuan

Saç kreminin de aynı şekilde yoğun bir yapısı var. Saç boylarıma uygulayıp, saç diplerime değirmeden masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. 2/3 dakika kadar saçlarımda beklettikten sonra duruluyorum. Sonrasında ise ipek gibi yumuşacık saçlar.♥ Dökülme konusunda pek bir gözlemim olmadı ama boyalı ve işlem görmüş, zor açılan saçlarımdaki etkisinden dolayı ben bu ikiliden çok memnun kaldım.

dove-avokado-kalendula-sac-kremidove-sac-kremisac-kremi-dove

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın