Domol Limon Kokulu Genel Amaçlı Islak Bez

domol-limonkokulu-islak-bez

Merhaba canım ailem! Bugün bloğumun diğer konuklarından biri de Rossmann mağazalarında satılan yine Rossmann’ın kendi bünyesinde bulunan Domol markasının limon kokulu genel amaçlı kullanılan ıslak bezleri.
Elma kokulusunu da kullandığım bu ıslak bezlerden (mendil de diyebilirim) kolay kolay vazgeçeceğimi düşünmüyorum. Şöyle ki bu ıslak mendiller camları ve tüm parlak yüzeyleri iz bırakmadan temizliyor. Benim kullanma amacım ise tamamen makyaj masam ve sehpalarım için.

domol

Başlıktan da anlamış olduğunuz üzere bezler buram buram limon kokuyor. Mobilyalarım sedefli krem renkte oldukları için sık sık tozlanıyorlar. Sıradan ıslak mendiller yada evlerimizde kullandığımız nemli toz bezleriyle silerken mobilyaların üzerinde iz bıraktıkları için onları kullanmaktan hoşlanmıyorum. Domol genel amaçlı ıslak bezler ise bu konuda güzel iş görüyorlar diyebilirim.

domol-islak-bez

Mobilyalarımı iz bırakmadan temizliyorlar. Bazen ihtiyaç duyduğum farklı alanlarda da kullanıyorum. Paketin içerisinde 50 adet ıslak bez bulunan mis gibi elma kokulu bu ürünün fiyatı 4,00 TL gibi uygun bir fiyata sahip. Ben çok severek kullanıyorum. Denemek isteyen herkese tavsiye ederim.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın