Domol Genel Amaçlı Islak Bez

domol-genel-amaçlı-ıslakbez

Merhaba! Her zaman kozmetikten konuşacak değiliz değil mi Hatunlarım? Bugün de bloğumun konuklarından biri Rossmann mağazalarında satılan yine Rossmann’a ait Domol markasının genel amaçlı kullanılan ıslak bezlerinden bahsedeceğim.

domol-ıslakbez

Son zamanlarda keşfettiğim bu ıslak bezlerden (mendil de diyebilirim) kolay kolay vazgeçeceğimi düşünmüyorum. Şöyle ki bu ıslak mendiller camları ve tüm parlak yüzeyleri iz bırakmadan temizliyor. Benim kullanma amacım ise tamamen makyaj masam ve sehpalarım için.

rossmann-genel-amaçlı-ıslak-mendil

Mobilyalarım sedefli krem renkte oldukları için sık sık tozlanıyorlar. Sıradan ıslak mendiller yada evlerimizde kullandığımız nemli toz bezleriyle silerken mobilyaların üzerinde iz bıraktıkları için onları kullanmaktan hoşlanmıyorum. Domol genel amaçlı ıslak bezler ise bu konuda güzel iş görüyorlar diyebilirim. Mobilyalarımı iz bırakmadan temizliyorlar. Bazen ihtiyaç duyduğum farklı alanlarda da kullanıyorum. Ben çok sevdim. Paketin içerisinde 50 adet ıslak bez bulunan mis gibi elma kokulu bu ürünün fiyatı 4,00 TL gibi uygun bir fiyata sahip. Bu paket bitince limonlu olanı da denemeyi düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın