Diadermine Derinlemesine Temizleyici Yüz Yıkama Jeli

diadermine-yüzyıkamajeli

Merhaba güzel ailem. Yine bir cilt bakım ürünü yorumumla buradayım. Benim Diadermine markasına ait olan görselde de gördüğünüz normal – karma ve yağlı ciltlerin kullanabileceği derinlemesine temizleyici yüz yıkama jelinden bahsedeceğim. Diadermine’in birçok seçeneği olan yüz yıkama jellerinin arasından bu ürünü ambalajı sırf pembe olduğu için aldığım doğrudur. (Tabiiki cilt tipime uygun olup olmadığına baktım canım.)

diadermine-derinlemesine-temizleyici-yüzyıkamajeli

Son zamanlarda içerisinde tanecik bulunmayan yüz ürünlerini genelde makyaj kalıntılarımı çıkarmak için kullanıyorum. Bu yüz yıkama jeli de o amaçla alıp kullandığım ürünlerden birtanesi. Neyse daha fazla uzatmadan ürün hakkında yorumlarıma geçmek istiyorum. Siyah noktaları yok etmek, cildi arındırmak ve görünümü düzeltmek ürünün vaatleri arasında.

diadermine

Diadermine yüz yıkama jelinin yoğun bir yapısı var. İçerisinde arındırıcı mentol içerdiği için hoş bir kokuya sahip. Siyah noktalar için herhangi bir etkisi olmadığı gibi bu ürün yüzümde derin sivilcelerin çıkmasına yol açtı. Öyle ki ergenliğimde bile bu kadar derin bir sivilce çıkarmamış ben ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. Ve yüzümde tamda yanağımın ortasında sivilce lekesi kaldı. Keza instagram hesabımda ürünün fotoğrafını paylaştığımda birçok takipçimde aynı şeyleri söyledi. Ürününa dı derinlemesine temizleyici değil derinlemesine sivilce çıkaran yüz yıkama jeli olsaymış daha iyi olurmuş bence. Bir daha Diadermine markasına ait olan hiçbir ürünü almayacağım.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın