Dermapeel Banyo Kesesi / İpek Yüz Kesesi

dermapeel-banyokesesi-ipekyüzkesesi

Merhaba güzel ailem, bloğumun bugünkü konuklarından biri olan Dermapeel markasına ait Banyo kesesi – ipek yüz kesesini inceleyeceğiz. Cildimizdeki ölü derileri genelde peeling yaparak atmayı tercih etsek de genelde bu tarz dermokozmetik ürün kullanmak yerine alışılagelmiş kese olayıyla ölü derileri ipek yüz keseleri yardımıyla atıp kullanmayı tercih edenler var. Ben sık sık peeling yapsam da birde ipek yüz kesesini denemek istedim.

ipekyüzkesesi

İpek yüz kesesi benim gibi hassas ciltler için ise biçilmiş kaftan diyebilirim. Normal kese olayıyla kullanımı aynı şekilde. Kuru cilde de kullanılıyor fakat ben banyo esnasında buharın etkisiyle gözenekleri açılmış, yumuşamış cildime masaj yapar hareketlerle fazla bastırmadan uyguluyorum. Cildinizin hassasiyetine göre siz daha fazla yada daha az bastırarak uygulayabilirsiniz.

dermapeel

Ben genelde şampuanlama vs olayına girişmeden önce cildime herhangi bir ürün değirmeden kullanmayı tercih ediyorum. Bu şekilde ölü derilerden daha iyi bir şekilde kurtuluyorum. Peeling yapmanın en doğal yöntemi diyebiliriz. Dermapeel keseyi kullanırken herhangi bir kozmetik ürün kullanılmaması gereklidir. Ölü derinin atılabilmesi için sadece kese yeterlidir. Ayrıca ciltteki kan dolaşımını da arttırıp cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Selülitli bölgelerde düzenli kullanıldığı takdirde selüliti en aza indirmeyi de vaat ediyor. Ben bu üründen çok memnun kaldım. 5,00 TL civari gibi uygun bir fiyatla alınıp kullanılabilecek en güzel ürünlerden olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın