Dental Kutu İncelemesi

Merhaba sevgili ailem. Bugün, ağız bakımı üzerine 3 aylık abonelik sistemiyle çalışan, 3 ayın sonunda siz zahmete girmeden kapınıza kadar gelen ürünlerden oluşan Dental Kutu‘dan bahsedeceğim size. Nedir bu Dental Kutu? Sahip olmak için neler yapmanız gerekiyor? Şimdi anlatmaya başlıyorum…

dental-kutu

Dental Kutu

Diş Hekimi Can Sağlat ve Yunus Konmaz tarafından kurulmuş olup senin ve çocuğunun ağız bakımı için gerekli olan diş fırçası ve diş macununu üç ayda bir adresine gönderen bir abonelik servisidir.
Aslında bu bir alışkanlık kazandırma modeli olduğu için abonelik sistemi ile çalışıyorlar. Siteye abone olduktan sonra Dental kutu sizin adınıza doğru zamanda diş fırçası ve diş macununu evine yolluyor.
dental-kutu-aboneligidental-kutu-
Hem çevreci hem doğal hemde arkasında bir sosyal sorumluluk projesi olan ürünler olsun istedikleri için markete gidip bir sürü ürün arasında hangi ürün uygun , hangisi iyi kaybolmayın diye sizin adınıza Dental Kutu bu ürünleri seçip yolluyor. 3 ayda bir yenilenmesi gerektiği içinde yeni bir paket yolluyorlar. Seçtikleri Hummble markası bir İsveç firması . Doğal ürünler üretiyor. O firmanın da kurucuları da Diş Hekimi. Aldığınız her ürün dünyanın çeşitli yerlerinde ihtiyaç sahibi çocuklara diş bakım ürünleri yolluyorlar. Ürünleri hem çevreci, vegan, BPA içermeyen hemde doğal ürünler.
dentalkutu
Dental Kutu‘dan bana gelen paket ise 13+ yaş üzeri olan “Yetişkin Paketi.” 
Paketin içerisinde;
– Humblebrush Yetişkin Bambu Diş Fırçası
– Humble Floridli Naturel Diş Macunu
– Diş Hekimi Ağız Bakımı Tavsiyeleri 
– Diş Fırçası Koruma Aparatı bulunuyor.
hummble-dis-macunu-dis-fircasi
Sizde Dental Kutuya sahip olmak isterseniz sisteme abone olmak için TIK TIK
Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…
Hoşçakalın…♥
SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın