Denebunu Storice & Omega Kutusu

Herkese merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz ay Denebunu ailesi tarafından ulaşan kutumu hem sizlerle incelemek, hemde içerisinden kullandığım ürünlerin yorumlarını paylaşmak istedim. Denebunu.com tarafından Storice X Omega kutusu içerisinde neler var bakalım.

denebunucom

storice-denebunu

Paketin içerisinde;

  • Storice Tahriş Önleyici ve Yatıştırıcı Vücut Losyonu
  • Klorhex Seyahat Boy Diş Macunları
  • Omega Royal bulunuyor.

omega3-storice

Kızıma hamileyken ve doğumu itibariyle vitaminleri hayatımdan hiç eksik etmedim. Tam olarak kullandığım multivitamin bittiği zamanda gelen Omega Royali hemen kullanmaya başladım.

Omega Royal Havyar Balık Yağı nedir?

Omega Royal Havyar Balık Yağı, Norveç’in kutup sularındaki ringa balığı yumurtalarından elde edilen patentli omega ürünüdür. Türkiye’nin havyar kaynaklı ilk omega 3 ürünü olma özelliğene sahip olan Omega Royal Havyar Balık Yağı, 501 mg total omega 3, 369 mg DHA ve 89 mg EPA yağ asitleri içeriğine sahiptir. Ağır metaller içermemektedir.

omega-royal

Ben Omega Royal’i kullanıp bitirdim. Biraz balık kokusu mevcuttu. Fakat içtikten sonra kokusu herhangi bir soruna yol açmıyor. Mesela bazıomega 3 lerde içtikten sonra bile ağzımda o kokusu kalırdı. Bunda öyle bir problemim olmadı. Özellikle emzirme döneminde olduğumdan ve içerisinde bulunduğumuz Covid belasından dolayı bağışıklığımızın güçlü olması gerekiyor. Normal balık yiyerek bunların içerisinde bulunan vitaminleri karşılayamadığımız için mutlaka kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. Genel olarak memnun kaldım.

storice-dis-macunu

Diş eti bakımı için özel olarak geliştirilen Klorhex Diş Macunları seyahatlerim için saklıyorum. Böyle mini boylar seyahatlerde kurtarıcı oluyorlar.

storice-vucut-losyonu

Storice Tahriş Önleyici ve Yatıştırıcı Vücut Losyonu

Kuru ve pullanmaya eğilimli ciltler için formülize edilmiş olup;

  • Cildi nemlendirmeye yardımcıdır.
  • Cildi yatıştrmaya yardımcıdır.
  • Aynı zamanda krem formu yapışmayan dokusu ile anında nüfuz eder.
    Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın