Dene Bunu Persil & Pril Kutusu

Sevgili blog ailem, herkese merhaba! Bugün Denebunu.com tarafından gönderilen ürünleri inceleme günümüz olsun. Bir önceki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Geçtiğimiz aydı sanırım Dene Bunu Ailesi’nden gönderilen Persil & Pril kutusu elime ulaşmıştı. Kullanıp detaylı yorumlarımı paylaşmak için biraz bekledim.

denebunu-pril-persil

Kutunun içerisinden Persil’in yeni çıkan yüksek performans hijyen sıvı deterjanı ve Pril yeni kendinden yağ çözme etkisine sahip bulaşık deterjanı çıktı. 

Pril bulaşık deterjanını da yaklaşık 2-3 aydır kullanıyordum. Yenilerini de bu sayede denemiş, gözlemlemiş oldum.

deterjan

Üstün leke çıkarma gücüne sahip Persil yüksek performans hijyen sıvı deterjan; hem renkliler, hem beyazlar için kullanılıyor. Kokusundan mıdır nedir bilmem ben sadece beyaz çamaşırlarımda kullanmayı seviyorum. 🙂 Dağ esintisi gibi kokular bana genellikle beyaz çamaşırları çağrıştırır belki de ondan bilemiyorum. 🙂 Leke çıkarmada başarılı, kokusu kalıcı, renklileri soldurma özelliği yok. Bittikçe yeniden, yeniden alacağım deterjanlarım arasında ilk sırada.

Ellerimde egzama olduğu için genelde elde bulaşık yıkamayı sevmiyorum. Çok zorunlu kalmadığım sürece yıkamıyorum elbette ama yinede kızımın bulaşıkları için vs mecburen elimde yıkamam gerekenler oluyor. Pril deterjan da son zamanlarda hep elimin altında. Az bir miktarı bulaşıkların yağını, kirini çıkarmama yardımcı oluyor. Genel olarak memnun kaldım diyebilirim.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın