Deborah Milano Red Ruj

Herkese merhaba güzel ailem. Golden Rose Velvet Matte serisindeki 01 numara ruj benim nude rujlarımın arasında en çok sevdiğim rujlarımdan. O bitmek üzere olduğu için alternatif farklı bir ruj aradım. Hatta sadece uygun fiyatlılara bakmadım, MAC’e falan da baktım ama onu gibisini bulamadım. Son olarak Watsons alışverişim esnasında Deborah’ın testerlarından bir ruj çok benzetip farklı bir seriden almışım. Karşınızda hikayesi oldukça uzun olan; Deborah Milano Red Ruj.☺

deborah-milano-red-ruj-40

Deborah Milano Red Ruj’un bendeki “40 Numarası.” Ambalajı gold tasarımlı ve gerçekten çoook şık!♥ Aynı zamanda bu serinin rujları saten bir yapıya sahip. Ben son zamanlarda likit mat rujlarımdan oldukça uzaklaşıp lipsticklere yöneldiğim için bu tarz yapıdaki rujları seviyorum. Fakat tabii kalıcı değiller. Sürekli tazelemek gerekiyor.

deborah-milano-rujdeborah-milano-red-ruj

Rujun elimin üzerindeki ve dudaklarımdaki duruşu bu şekilde. Aşağıya doğru kaydırırsanız ekranı göreceksiniz.☺Fakat fotoğraflarda bir tık daha koyu çıkmış diyebilirim rengi.

deborah-milano-ruj-no-40

Tam dudak rengime uygun bir nude. Hatta sürdüğümde farkı görebilmek için aynadan aynaya koşuyorum. Bildiğiniz dudağımla aynı tonda. O yüzden günlük makyajlarımda sıklıkla tercih edebileceğim bir tonu var. Sürekli tazelemek pek işime gelmese de bir iki saatlik dışarı çıkacaksam tercih ediyorum.☺♥ İhtiyacınız varsa bakabilirsiniz.

deborahdeborahdeborah-milano

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın