Dalin Bebek Çamaşır Yumuşatıcısı

Herkese merhaba! Kızıma ilk doğduğu günden itibaren genel olarak bitkisel deterjanlar, yumuşatıcılar, leke çıkarıcılar kullanmaya özen gösterdim. 1 yaşından sonra ise yavaş yavaş diğer markaları da denemek istedim. Hatta şuan yakın çevremden çoğu kişi bebeklerin kıyafetleri ile kendi kıyafetlerini beraber yıkıyorlar. Fakat ben hala kendi çamaşırlarımızla birlikte, kendi deterjanlarımızdan kullanmayı uygun görmüyorum. Neyse konumuza dönecek olursak son aldığım yumuşatıcı ise; Dalin Bebek Çamaşır Yumuşatıcısı.

dalin-bebek-camasir-yumusaticisi

Dalin Bebek Çamaşır Yumuşatıcısı; bebek cildine ve hassas ciltlere özel hipoalerjenik olarak formüle edilmiş. 

Kokusu güzel ama yoğun ve rahatsız eden kokulardan değil. Bebeğimin çamaşırlarını hafif yumuşatmasını bekliyorum genel olarak yumuşatıcılardan. Bu sebepten makinemin yumuşatıcı gözüne yumuşatıcıları eklerken fazla koymuyorum.

dalin-camasir-yumusaticisi

Dalin’den de genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Bebeğimin cildinde de herhangi bir iritasyon yada hassasiyete yol açmadı. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 16,50 tl gibi birşeydi. Denemek isteyenlere tavsiye edebilirim.

dalin-yumusaticisi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın