Creightons Vanilla & Macadamia Vücut Losyonu

Merhaba sevgili ailem. Bu aralar ciddi bir şekilde vücut losyonlarından oluşan bir koleksiyoner olma yolundayım. Sorsanız düzenli kullanıyor muyum? Hayıııırr!☺ Kokuları hoşuma gidiyor, bazılarının yapıları ne bileyim. Elimin altında dursun ihtiyaç olunca kullanıyorum nasılsa diye stok çekmecemde bekleyenleri açıyorum. Bugünkü konuğumuz ise; Creightons Vanilla & Macadamia Vücut Losyonu.

crreightons-vanilyali-vucut-losyonu

Biraz daha detaya geçmeden ellerimi zat-ı şahaneyle nemlendirip geldim. Çünkü o duyguyu yaşayarak anlatmalıyım. :))) Şaka bir yana vanilya içerikli tüm cilt bakım ürünlerini çok severek kullanırım. Şekerimsi-meyveli kokan kremler pek bana göre değil.

crreightons-vanilyali-vucutlosyonucrreightons-vanilyali--vucut-losyonu

Creightons Vanilla & Macadamia Vücut Losyonu

400 ml’lik devasa boyutta, pompalı bir şişeye sahip. Kendilerini direkt olarak makyaj masamın üzerine koydum ki el kremi olarak çabucak kullanabileyim diye. Yapısı yoğun. Su gibi bir kıvamı yok yani. Bu sebepten cildi iyi nemlendiriyor. Vücudu nemlendirmek için de çok başarılı ama ben ellerimde daha çok kullanıyorum. Kokusuna diyecek yok zaten yukarıda misler gibi koktuğundan bahsetmiştim.☺ Çok beğenerek kullanıyorum. Malum yaz aylarında olduğumuz için bir tık ağır gelebiliyor kokusu ama sonbahar-kış mevsimleri için çok uygun bence.

crreightons-vucutlosyonu

Creightons markasının ürünlerini Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın