Creightons Photo Perfect Tired Skin Detox Yüz Maskesi

2018’in ilk gününden kucak dolusu sevgiler güzel ailem. Hepinize musmutlu bir yıl diliyorum. Yılın ilk konuklarından biri de uzun zamandır denediğim, ancak yorumlama aşamasına geldiğim Creightons Photo Perfect Tired Skin Detox Yüz Maskesi oldu.

creightons-tired-skin-detox-face-mask

Artık çoğunuz biliyorsunuzdur; Creightons ürünleri Gratis raflarında yerini aldı. Markaya dair benimde şuana kadar kullandığım maskeleri olsun, duş jeli vs. memnun kalmadığım hiçbir ürünü olmadı açıkçası. Özellikle kola kokulu duş jeli ve aydınlatıcı yüz maskesi favorilerimden ve hala severek kullanıyorum. Duş jelinin yazısını ulaşmak için şuraya, aydınlatıcı yüz maskesi için buraya tıklayabilirsiniz.

creightons-tiredskindetox-maske

Creightons Photo Perfect Tired Skin Detox Yüz Maskesi; isminden de anlaşılacağı üzere yüzdeki yorgun görünümü almayı hedefliyor. İçeriğinde kömür ve kaolin kili ile cildi ölü deriden arındırıyor ve aloe vera ve E vitaminiyle cildi yatıştırıyor.

creightons-tired-skin-detox-maske

Şekerli sakız kokusunda olan bu maskeyi kullandığım zamanlarda çok eğleniyorum desem. ☻Kokusu gerçekten çok hoş. Göz çevreme değirmeden temiz cildime uygulayıp 5 dakika kadar bekledikten sonra cildimi ılık suyla temizliyorum. Maske yüzüme sürmeye başladığım ilk andan itibaren kurumaya başlıyor zaten.

creightons-maske

Ben bu maskeyi kullanmadan önce de sonra da gerçekten yorgun görüntüyü alıyor mu diye muhakkak yüzüme bakıyorum. Alıyor yahu. ☻ Kullandıktan sonra yüzümdeki kan dolaşımının artmasının yanı sıra yüzümü daha taze görüyorum. Özellikle makyaja başlamadan kullanılabilecek en güzel maskelerden bence. Maske aslında her cilt tipine uygun olduğunu söylese de bence karma ve yağlı ciltler daha çok sevecektir. Hassas ciltlerin ise 5 dakikadan fazla yüzlerinde tutmamalarını tavsiye ederim.

creightons

Sonuç olarak; Creightons Photo Perfect Tired Skin Detox Yüz Maskesi benim karma ve aşırı hassas cildimde herhangi bir probleme yol açmadı. Fakat bende yüzümde 5 dakikadan fazla bekletmiyorum. 5 dakikayı geçince gergin bir his bırakıyor ve kesinlikle nemlendirici istiyor. Onun dışında sevdim diyebilirim….

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın