Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi

creightons-aydinlatici-yuz-maskesi

Merhaba güzel ailem. Malum kış gelmişken cildimiz iyice kurudu. Özellikle benim yüzüm havadan nem kapan bir yapıda olduğu için kış aylarına girerken cildime bolca nem takviyesi yapmak durumunda kalıyorum. Hoş tabii tüm bunları severek yapıyorum o ayrı. Gratis bana Mağazaları’na yeni gelen Creightons ürünlerinden oluşan güzel bir paket yollamıştı. İçerisinde görselde gördüğünüz Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi de vardı.

creightons-maske-creightons-urunleri

Creightons Photo Perfect Aydınlatıcı Yüz Maskesi; 100 ml’lik plastik bir tüpte. Maske krem tarzında. Ben genelde bu tarz maskeleri tek kullanımlık kağıt maskelerde kullanıyordum. Yani bu şekilde tüpte ilk defa böyle bir maske kullanıyorum.

creightons-maske

Kuru cilde eşit bir tabaka halinde uygulayıp 5-10 dakika bekletiyorum. Sonrasında sıcak su ile yıkıyorum. Haftada 1-2 kez kullanıma uygun olsa da ben ihtiyaç duyduğum zamanlarda kullanıyorum.

creightons-cilt-maskesi

Cildimi neme doyururken aynı zamanda aydınlık sağlıklı bir görünüm veriyor. Benim karmadan yağlıya dönük hassas cildimde herhangi bir soruna yol açmadı. Ben bu maskeyi gerçekten çok sevdim.

creightons-aydinlik-gorunum-veren-maske

100 ml’lik tüpte olduğunu da göz önünde bulundurursak kağıt maskelere her dafasında minimum 10,00 TL vermek yerine bu maskeden bir defa alın bir kaç ay kullanın bence. Uygun fiyatlı bir ürün zaten. Denemek isteyenlere tavsiye ederim…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın