Creightons Charcoal Kömür Özlü Derinlemesine Temizleyici Peeling

creightons-charcoal-komur-ozlu-derinlemesine-temizleyici-peeling

Merhaba güzel ailem. Gratis Mağazaları’na yeni gelen Creightons markasının (peelingleri, maskeleri, vücut losyonları, duş jeli vs) ürünleriyle, geçtiğimiz haftalarda Gratis Ailesi‘nin gönderdiği güzel bir kargoyla  tanıştım. Aslında öncesinde saç bakım ürünleri raflarda vardı fakat vücut ve cilt bakım ürünleri yeni geldi. İnstagram (makyaj.diyari) hesabımdaki hikayelerde ürünleri detaylı olarak tek tek inceledik. Hatta şuradaki paylaşımımda tüm ürünleri de paylaşmıştım.
Bir İngiliz markası olan Creightons ürünlerinin içerisinde, ihtiyacımda varken en çok merak ettiğim Kömür Özlü Derinlemesine Temizleyici Peelingi oldu. Hadi o zaman inceleyelim…

creightons-komur-ozlu-peeling

Creightons Charcoal Kömür Özlü Derinlemesine Temizleyici Peeling; cilt gözeneklerini temizlemeyi, cildi yağ ve kirden arındırarak temizlemeyi vaat ediyor.
Baştan şunu belirtmek istiyorum ki; Ben karmadan yağlıya dönük ve havadan nem kapan hassas bir cilt tipine sahibim. Yorumlarımı benim cildime göre yapacağım.
Ben genelde peeling tarzı içerisinde minik partikül bulunan ürünlerimi duş sonrasında gözeneklerim açılmışken yada gün içerisinde ağır bir makyaj yaptıysam makyajımı çıkardıktan sonra cildim tamamen kalıntılardan arınsın diye kullanıyorum.

creightons-urunleri-gratiscreightons-charcoal-komur-ozlu-derinlemesine-temizleyicipeeling

Peeling benim şimdiye kadar kullandığım kömür özlü ürünlere nazaran daha grimsi bir renkte. İçerisinde kullanırken cildimi çizmeyen, tahriş etmeyen minik partiküller bulunuyor. Yüzüme sürüp 1-2 dakika kadar bekledikten sonra duruluyorum. Ve geçiyorum yorumlarıma;

  • Peelingi kullandığım zamanlarda cildimin temizlendiğini ve ferah bir nefes aldığını hissediyorum.
  • Kullandıktan sonra yüzümde gereksiz bir gerginliğe sebep olmuyor.
  • Cildimde herhangi bir sivilce vs problemine de yol açmadı.
  • Duş sonunda gözeneklerim açıldığı zamanlarda kullandığımda sıcak suyun da etkisiyle cildimi hafif yakabiliyor. Benim gibi hassas bir cilde sahipseniz size tavsiyem; bu ürünü duşta değilde gün içerisinde normal zamanlarda kullanmanız.
  • Onun dışında hassasiyeti olmayan karma ve yağlı cilt tipine sahip olan herkesin bu peelingi severek kullanacağını düşünüyorum.
  • Ben çok sevdim…

Creightons’ı benimle tanıştırdığın için teşekkürler Gratis …♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın