Creightons Argan Smooth Saç Kremi

Merhaba sevgili ailem. Creightons markasının o çok sevdiğim cilt bakım ürünlerini deneyip, hatta birkaçını yedeklemişken sırada beni saç bakım ürünleri de bekliyordu. Argan Yağlı Yoğun Nemlendirici Saç Kremi ise Gratis Ankara Blogger Buluşması’nda Gratis tarafından bizlere verilen hediyeler arasındaydı. Saçlarımı saç kremi olmadan asla açamadığım için saç kremlerim muhakkak yedeklidir benim. Halihazırda kullandığım saç kremini bitirince de hemen Creightons’ı denemek istedim.

creightons-argan-yagli-yogun-nemlendirici-sac-kremi

Mavi-gri yansımalı hoş bir ambalaja sahip olan bu saç kremi 250 ml’lik bir tüpte. Fas Argan Yağı ve İpek proteinleri içerdiği için saçlara ipeksi bir yumuşaklık verirken, saçın kökten uca kolayca şekillendirilmesini sağlamayı vaat ediyor.

creightons-sac-kremicreightons-arganli-sac-kremi

Kokusu mükemmel ötesi. Asla koku tarifi yapmayı beceremediğim için şöyle kokuyor, böyle kokuyor diyemeyeceğim ama hoş bir kokusu var kısaca.☺ Yapısı oldukça yoğun. Saç kremlerinde aradığım en birinci özellik de bu. Bana göre saç kremleri ne kadar yoğun olursa o kadar etkili oluyor saçlarımda.

creightonscreightons--sac-kremi

Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç kreminden bir miktar ellerime sıkıp saç uçlarımdan başlayarak fazlaca yukarı çıkmamaya özen göstererek, diplere değirmeden uyguluyorum. Kısa bir süre sonra saçlarımı duruladıktan sonra saçlarımı o an itibariyle yumuşacık hissetmeye başlıyorum zaten. Kokusu saçlarımdan hemen uçup gitmiyor da. Ben çok sevdim. Ve merak edenlere tavsiye ediyorum kesinlikle…♥

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın