Cosrx Holy Moly Snail Mask / Salyangoz Maskesi

justinbeauty-holymoly-maske

Mutlu haftalar benim güzel ailem. Haftaya güzel bir maske önerisiyle başlamak istedim. Sizlerin isteği üzerine şu sıralar farklı markalardan birçok tek kullanımlık maske denemeye devam ederken Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliği‘nde bizlere hediye edilen bir Kore markası olan; Cosrx Holy Moly Salyangoz Maskesinden bahsedeceğim bugün. Cilt bakım ürünlerinde Kore Kozmetiğinin ününü bilmeyen yoktur herhalde?
Maalesef Kore kozmetiğine Türkiye’de ulaşmak o kadar kolay değil. Justin Beauty‘de K-Beauty  ürünlerini bizlerle buluşturmak için tasarlanmış bir firma olarak etkinliğin sponsorlarından biriydi.

holymoly-snail-mask-salyangoz-maskesi

Cosrx Salyangoz Maskesi; ginseng suyu ve salyangoz özü içeriyor. Salyangoz özlü kremleri de severek kullanan biri olarak açıkçası bu maskeyi deneyeceğim için çok mutlu oldum. Maske; kızıl ginseng suyu ile ciltteki oksidatif stresin arındırılmasına yardımcı olmayı ve salyangoz özü cilt yenilenmesini teşvik ederek, cildi derinlemesine beslemeyi vaat ediyor.
Peki nasıl uyguladım?
Temiz cildime maskeyi yüzüme yerleştirip 15-20 dakika kadar bekledim. Cildimde kalan esansın emilimi için ise cildime masaj yaptım.
Gelelim yorumlarıma; maskenin salyangoz özü içeriğinden kaynaklı olması lazım ki maskenin içinde bulunan sıvının kıvamı akışkan ve yapış yapıştı. Maskeyi çıkardıktan sonra cildime kalan esansı masaj yaparak emilimini sağladığımda cildim yumuşacık oldu. Yüzümü güzel bir şekilde nemlendirdi. Aynı zamanda cildime sağlıklı ve parlak bir görünüm verdi. Justin Beauty ailesine teşekkür ederim…

Sevgilerimle…♥

1 comment

Bir cevap yazın