Cosmania Kargosu / Kutu Açılımı

cosmania.com.tr

Merhaba sevgili blog ailem. Dün Cosmania.com.tr‘den çok hoş bir kargo aldım. Kutu açılımı yazıları yazmayı çok seviyorum. E sizde bu yazılarımı okumayı seviyorsunuz diye bu güzel kutuyu bir de burada inceleyelim dedim. Öncelikle biraz firmadan bahsetmek istiyorum.
Cosmania; kozmetik ürünleri, cilt bakımı, saç bakımı gibi birçok kaliteli markayı bir araya getiren bir firma. Saç bakımıyla alakalı olarak; Schwarzkopf, Kerastase gibi kolaylıkla ulaşamadığımız, online olarak orjinalliğine güvenemediğimiz için her yerden alamadığımız bu markaların da satışını yapıyorlar. Hem de güvenilir bir şekilde… Sitelerini incelemek isterseniz linklerini bırakıyorum. TIK TIK
Hadi o zaman kutuyu incelemeye başlayalım…

cosmania-kargo

Sunumun güzelliği kutuyu daha açmadan başlıyor. Mühürlü mum detayı çok hoşuma gitti. Böyle otantik detaylar özellikle hediyelere iliştirildiği zaman çok anlamlı oluyor bence… Farkettiyseniz açmaya dahi kıyamamışım elim titremiş. 🙂

cosmania-kargosu-kutu-acilimicosmania-sitesilavanta-kesesi

Sunum güzellikleri bitmiyorduuu… Cosmania Ailesi kutuya lavanta kesesi de koyarak adeta gönülleri fethediyordu. 🙂

cosmania-beyubeyu-kozmetik-far

Vee sonunda hediyem göründü. Beyu markasına ait clutch tarzında ambalaj tasarımına sahip bir far paleti. Zaten farın ismi de ”Glamorous Eyeshadow Clutch.” Bu markaya ait ilk kez ürün deneyimim olacak. Oldukça merak ediyorum.

beyu-far

Far paletinin renkleri benim günlük hayatımda da severek kullandığım renkler. En yakın zamanda kullanmayı düşünüyorum. Paleti kullandıktan sonra ürünün detaylı inceleme yazısı da gelecek. Bu yazıda sadece kutu açılımı yaptık.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın