Comedones Temassız Ateş Ölçer

Herkese merhaba sevgili ailem. Bebeğimin doğumundan itibaren herhangi bir ateş problemine karşı koltuk altından ölçülen  ateş ölçerlerden edinmiştik. Hatta en çok güvenilir olanların da koltuk altından ölçülenlerden olduğu söylenildiği için bizde farklı bir cihaz alma ihtiyacı duymamıştık. Fakat bebeğimiz büyüdükçe koltuk altından ölçek zorlaştı. Bizde sosyal medyada sıklıkla gördüğümüz alından ölçen Comedones temassız  ateş ölçerden almak istedik.

comedones-temassiz-ates-olcer

Normal fiyatı 60 -70 tl civarlarında olan bu ürünü biz Trendyol’dan indirimkuponumuzla birlikte 40 tl civarı birşeye satın aldık. Sizde satın almak isterseniz şuraya bıraktığım story linklerime tıklayarak ürüne ulaşabilirsiniz.

comedones-ates-olcer

Ürün kutusunda pilleri ile birlikte geliyor. Pilleri kendimiz takarak çalıştırıyoruz. Ortasında bir düğmesi var. Ona uzun basıp alına doğru yaklaştırınca hemen ısıyı ölçüp ekrana yansıtıyor. Ölçtükten sonra 15 saniye kadar herhangi bir şekilde düğmesine vs basmassanız kendiliğinden kapanıyor.

comedones-temassiz-atesolcer

Hem koltuk altından ölçen ateş ölçerimizle hemde bununla birlikte ölçtüğümüzde sonuçlar hemen hemen aynı çıkıyor. Bu sebepten işimizi görüyor diyebilirim. Çok daha pahalı markalara gereksiz para vermenin lüzumu yok diye düşünüyorum. Tabii inşallah her zaman ihtiyacımız olmaz ama özellikle bebekli evlerde bu temassız ateş ölçerlerden olması gerektiğini düşünüyorum.

comedonescomedones-atesolcer

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın