Colgate Zero Diş Macunları

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün Dene Bunu & Colgate işbirliğiyle tarafıma gönderilen Colgate Zero Diş Macunlarını ve yine kutudan çıkan Colgate Bambu Diş Fırçasını inceleyeceğiz. Aslında gönderi bana yaklaşık 2 ay kadar önce falan gönderildi ama o zamanlarda farklı bir diş macunu kullandığım için hemen deneyememiştim. Ancak deneme fırsatım olunca bende geciktirmeden yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim.

colgate-zero-dis-macunlari

Kutunun içerisinde Colgate Zero (Peppermint ve Spearmint) olmak üzere iki adet diş macunu, karışık bitki çayı ve Colgate Bambu Diş Fırçası bulunuyordu. 

Colgate Zero Diş Macunları ; %100 doğal nane aromalı içeriklerinin yanısıra yapay tatlandırıcı, renklendirici, Gluten ve şeker içermiyor. Ve aynı zamanda klinik olarak kanıtlanmış özellikleri ile çürüklere karşı koruma ve diş minesini güçlendirmeye yardımcı olmayı vaat ediyorlar.

Colgate Zero Diş Macunları şeffaf jel yapıdalar. Kimyasal içerikli piyasadaki diğer diş macunlarına nazaran aşırı köpürmüyor. Diş ve diş etlerini güzel temizliyorlar. Doğal nane içerikleri ile ağızda ferah bir koku bırakıyorlar.

colgate-zero

Plastik ambalajdan arınan formülüyle Colgate Diş Fırçası Bambudan üretilmiş. Derin ancak yumuşak temizlik sağlayan, ince uçlu kıllara sahip olup, diş ve diş etlerini iyi temizliyor. Biz şuan şarjlı diş fırçası kullansak da seyahatlerde vs yanımda bu fırçaları götürüyorum. Bizim için daha pratik oluyor. Siz hala manuel fırça kullanıyorsanız çevreye duyarlı bambu diş fırçalarını tavsiye ederim.

colgate-dis-fircasicolgate-disfircasicolgate-bambu-disfircasi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın