Clnc Medilife Cilt Bakımı

clnc-medilife

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz haftasonu cilt bakımı yaptırmak için Dr. Mehmet Akgün Clnc Medilife Polikliniği’ndeydim. Sonuçlarından oldukça memnun kaldığım işlemin detaylarına hemen geçmek istiyorum.

rejuvi-yüztemizlemejeli

Cilt bakımında Rejuvi markasına ait ürünler kullanılıyor ve ürünler son derece kaliteli. Öncelikle Rejuvi yüz temizleme jeliyle yüzüm temizlendi.

clnc-medilife-drmehmetakgun

Cildime buhar verilerek cildimin yumuşaması sağlandı. Gözenekler açıldıktan sonra cilt bakımına geçiş daha faydalı oluyor.

rejuvi-tonik

Cildin PH dengesinin korunması için aynı zamanda cilt lekelerine de iyi gelen tonik uygulandı.

rejuvi-hydrating-maske

Cildim son zamanlarda hava şartlarından dolayı kuruduğu için cildimdeki gerginliği alıp nem vermesi için hydrating maske yapıldı. Normalde karma cilt tipine sahip olduğumdan nem maskelerini 5 dakikadan fazla cildimde tutamıyorum. Ağırlık hissediyorum. Fakat bu maskede öyle bir sıkıntı yaşamadım. Cildime verdiği hissiyatı çok sevdim. Maskeden sonra burun ve çene bölgemdeki siyah noktalar sıkma yöntemiyle temizlendi.

rejuvi-aha-serum

Cildim temizlendikten sonra meyve asitleri (aha), glikolik asit içeren ölü deri hücrelerini ciltten uzaklaştırmayı ve cildi canlandırmayı vaat eden serum uygulandı.

rejuvi-light-moisturizer

Sonrasında cildi nemlendirmek için hafif yapılı krem uygulandı. Rejuvi Light Moisturizer; aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanılabilen bir ürün.

rejuvi-güneşkremi

Son adım olarak da yine Rejuvi markasına ait SPF 40 güneş koruması içeren renkli güneş kremi kullanıldı. İşlem sonrası yüzüm siyah noktalardan temizlenmiş, daha ferah ve aydınlık bir görünüm kazandı. Eczanelerde vs satışı olmayan Rejuvi markasına ait ürünleri Dr. Mehmet Akgün’ün Polikiliniği’nden temin edebilirsiniz.

Daha öncede söylediğim gibi ben bu işlem için Dr. Mehmet Akgün‘ün Clnc Medilife Polikliniği’ni seçtim. Güleryüzlü ekip ve başarılı sonuçtan oldukça memnun kaldım.

Adres: Meşrutiyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Şanlı İş Merkezi, No: 105/301 Kızılay, Çankaya, ANKARA
İletişim No: 0544 425 23 41

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın