Clemy Tüy Dökücü Krem

clemy-tuydokucu-krem

Merhaba güzel ailem. Kuaför malzemeleri satan dükkanlardan benim gibi alışveriş yapmayı çok sevenler var mı aramızda? Ben şahsen bayılıyorum. Hem yeni markalar keşfediyorum. Hem uygun fiyata, kaliteli ürünlere sahip oluyorum. Son alışverişimde hiç aklımda yokken Clemy markasına ait Tüy Dökücü Krem de aldım. Markaya ait daha önce herhangi bir ürün kullanmadığım için görevliye sorduğumda; ”İyi bir ürün olduğunu aynı zamanda birçok güzellik merkezine de verdiklerini” söyledi. Geçelim detaylara…

tuy-dokucu-krem

40 gramlık plastik tüpte bulunan Clemy Tüy Dökücü Krem; yoğun bir yapıda ve ağır (tüm tüy dökücü kremlerde olduğu gibi) bir kokuya sahip.

Nasıl Kullanılıyor?
Cildin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde sürülüyor. 4 dakika kadar bekledikten sonra spatulanın ucu ile küçük bir bölgeyi temizleyerek alınıp alınmadığını kontrol ediyoruz. Alınmıyorsa 10 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletiyoruz ve yine spatula ile cildin üzerindeki kremi tamamen temizliyoruz. Son aşama olarak suyla iyice duruluyoruz.

Sonuç olarak; memnun kaldım. Ama kokusuna dayanmanız lazım. 😀 Ben bu ürünü 5,00 TL gibi bir fiyata almıştım. Çevrenizde kuaför malzemeleri satan dükkanlardan satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın