Clean Rose Yüz Temizleme Köpüğü

IMG_6266
Merhaba! Bugün yine bir cilt bakım ürün yorumumla sizlerleyim. Firmanın bana denemem için gönderdiği  Clean Rose Yüz Temizleme Köpüğünü günlük makyajımı çıkarmak için kullandığımda; daha önce Nivea’nın yüz temizleme köpüğünden nasibimi alınca, göz makyajımı tamamen temizlemesi için pek bir ümidim yoktu açıkçası. Nivea yüz temizleme köpüğü hakkındaki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. 

IMG_6278

Yüz temizleme köpüklerinin makyaj temizleme gibi bir meziyeti olmadığını bu ürünle de anlamış oldum. Yalnızca gün içerisinde yaptığım hafif makyajlarımı çıkarmak için kullandığımda yeterli oluyor. Ben bu köpüğü genelde sabahları cildimi rahatlatmak için günlük olarak cilt bakım rutinimde kullanıyorum. Bu şekilde kullandığım zaman daha çok sevdim diyebilirim. Sabahları T bölgemdeki yağlanmayı güzel bir şekilde alıp cildimi ferahlatıyor.

IMG_6297

İçerisindeki sıvı ürün pompasına basınca köpüğe dönüşüyor. Akışkan bir yapısı var ve ismine aldanıp buram buram gül suyu gibi koktuğunu düşünmeyin. İçeriğinde maalesef parfüm de bulunduğu için gül kokusunu daha hoş bir kokuyla birleştirip sunmuşlar. Ayrıca bir güzel özelliği daha; cildim karmadan yağlıya dönük olduğu için bu ürünü kullandıktan sonra cildim yağlı görünümünden arınıp daha temiz ve sağlıklı bir görüntüye sahip oluyor. Tabii ki ürünü kullandıktan sonra kurumadan oluşan sivilcelere yol açmaması için nemlendirici kremlerimi sürmeyi ihmal etmiyorum. Günlük makyajlarımı çıkarmak için daima elimin altında bulunacak ürünlerimden oldu. Satış fiyatı 25,00 TL olan bu yüz temizleme köpüğünü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. sivilceleri tedavi ediyor mu

Bir cevap yazın