Clean Rose Şampuan

cleanrose-sampuan

Merhaba! Şu sıralar ne çok şampuan yorumları yaptım değil mi? Farkındayım. Yeni ürünler denemeyi seviyorum. Tabii aralarında saçlarıma iyi geldiğini düşündüğüm şampuanların yeri ayrı. Gönlümü kazanmış, bittikçe aldığım şampuanlar da var tabii ki. Gelelim bugün sizlere bahsedeceğim ürüne. Şampuan bana Clean Rose ürünlerinin satışını yapan firma tarafından denemem için diğer ürünleriyle birlikte gönderilmişti. Deneme fırsatı ancak bulabildim ve hemen hakkında konuşmak istedim. Gül özlü ürünlere büyük bir ilgim olduğunu ve gül suyundan, kremine, losyonuna kadar herbirini severek kullandığımı beni snapchat ve instagram hesabımdan takip edenler bilir.

gul-sampuani

Şampuanını da bir hevesle denedim. Yapısı görselden de az çok anlayacağınız gibi sıvı sabunların kıvamında; incecik. Bitki özlü bir şampuan olduğu için fazla köpürmüyor. Saçlarımı sertleştirmiyor fakat yumuşattığını da iddia edemem.  Saçlarım uzun olduğu için az bir miktarı saçlarımı temizlemeye yetmedi. Tüm saçlarıma bir avuç kadar falan ancak yetiyor. Fakat ben bu şampuanın saçlarımı tamamen temizlediğine inanmadığım, yapısını ve saçlarımdaki etkisini sevemediğim için daha fazla kullanmaya devam etmedim. Kullanması için anneme verdim. Annemin saçları daha kısa ve işlem görmemiş olduğu için o memnun kaldı. Herhangi bir sorun yaşamadı.

cleanrose-shampoo

Görseli içerik takıntısı olanlar için çektim. Bilgisi olanlar inceleyebilir. Şampuanın arka üst kısmında üretim ve tüketim tarihi de yazıyor. Şampuan 400 ml’lik bir ambalaja sahip ve fiyatı 12,00 TL. Kullanmak isterseniz buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın