Clean Rose Salyangoz Özlü Krem

cleanrose-salyangozkremi

Merhaba! Bundan yaklaşık 6/7 ay kadar önce Clean Rose ürünlerinin satışını yapan bir firma tarafından güzel bir hediye paketi almıştım. Herbir ürününü severek kullandım. Son olarak deneyimlenmeyi bekleyen ise bu minnoştu. Aynı firma paketin içerisinde farklı bir markaya ait bir tane daha salyangoz kremi göndermişti. Onun hakkındaki detaylı yazımı şurada bulabilirsiniz.

Salyangoz kreminin bir kaç faydasını sıralayacak olursak;
* Cildin yaşlanmasını geciktirir ve genç kalmasını sağlar, * Sivilce izlerini iyileştirir, * Doğum sonrası meydana gelen çatlakları iyileştirir, * Yaraları iyileştirir, * Cildin yenilenmesini sağlar, * Cilde pürüzsüz bir görünüm verir.

salyangozkremi

Krem akışkan olmayan bir yapıda. Cilde sürüldüğü anda yağsız, yumuşak, tabiri caizse bebek poposu gibi bir etki bırakıyor. Yanağımın tam ortasında bir sivilce çıkıp, sonrasında sıktığım için yara olmuştu. Cildimde leke kalmasını istemediğim için Clean Rose Salyangoz Kremini denemek istedim. Bakalım vaatlerini yerine getirecek miydi? Ama hiç ummadığım bir şekilde iki gün içerisinde yanağımdaki sivilce yarasını iyileştirince oldukça şaşırdım. Cildimdeki sivilce lekesini tamamen geçirmese de bu kadar etki bile benim için yeterliydi. Çünkü normal şartlarda  o yaranın kendi kendisine geçmesi için en az bir hafta beklemem lazımdı. Kısacası sonuçtan memnun kaldım.

cleanrose-salyangoz-ozlukrem

Sonrasında geçtiğimiz haftasonu cildime dermapen uygulaması yaptırınca, tüm yüzüm ve alnım yoğun nemlendirme ve bakım isteyeceğinden bu kremi tekrar kullanmaya başladım. Özellikle beni snapchat hesabımdan (makyajdiyari) takip edenler bilir; sadece snapchate özel olarak, uygulamayı yaptırdığım ilk gün yüzümün fotoğrafını paylaştım. Yüzüm kıpkırmızı, alnım ise morarmaya başlamıştı. Birkaç gün sonra cildim pul pul olup dökülmeye de başlayacaktı. ( Yaşımın küçük olması ve cildimde kırışıklık olmaması sebebiyle glikolik asit içeren ilaçla dermapen işlemi yapıldığı için yüzümün bu durumla karşılaşması gayet normaldi. Panik yapmayın! 😉 ) Temiz cildime geceleri uyumadan önce bu kremi masaj yapar hareketlerle uyguladım. Bu krem alın bölgemdeki  morluğu yine iki gün içerisinde daha aza indirdi ve yüzümü güzel bir şekilde nemlendirdiği için pullanmanın da sağlıklı bir görünüme dönüşmesini sağladı. Hakkında bayağı bir konuştum ama ben bu kremi çok sevdim. Görseli ise içerik takıntısı olanlar için ekledim. Fiyatı hakkında herhangi bir bilgim yok maalesef. Satın almak yada bilgi almak isterseniz, firmanın iletişim kurabileceğiniz  facebook adresini şuraya bırakıyorum. Cildimdeki etkilerinden nacizane bahsettim. Umarım faydalı olmuştur.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

3 comments

  1. Ben ısparta şirketinden bizzat kendim gitim aldım ve fiyatına faydasida gayet uyumlu
    Ben ilk defa kullandım ve çoooook abartılacak şekilde memnunum yüzüm de ne bir leke kaldı nede sivilcer oluşmakta herkesin cildi farklıdır. Burda terbiyesizce yazıp sırf siz memnun kalmadınız diye burda hakaret yada beddua etmeye hakiniz yooooook üründe sorun yok sorun sizin vücudunuzdaki stress sorun siz kendinizde yani

  2. Allah belanizi versin kullandiktan sonra yüzüm mahvoldu sakın inanmayin bu para avcilarina yüzünüz mahvolur hayır görmeyin insallah

    1. Para avcısı derken? Her ürün, her ciltte aynı sonucu verecek diye birşey yok. Kaldı ki ben yorumlarımda ürünün kendi cildimdeki etkilerinden, kendi düşüncelerimden bahsetmişim. Üslubunuza dikkat edin.

Bir cevap yazın