Clean Rose El & Vücut Losyonu

clean rose - el ve vücut losyonu

Merhaba! Bugün sizlere son zamanlarda sık sık ürünlerini kullandığım gerek instagram hesabımda (makyaj.diyari) gerekse snapchatte (makyajdiyari) detaylı anlattığım Clean Rose markasına ait El ve Vücut Losyonu’ndan bahsedeceğim. Clean Rose El ve Vücut Losyonu bana bu ürünlerin satışını yapan firma tarafından gönderildi.

clean rose - el ve vücut losyonu

Vücut losyonu 200 ml’lik plastik şişede, pompalı bir ambalaja sahip. Yalnız bana gelen bu ürünün yeni serisi Gül Sütü adıyla üretiliyor. İçerikleri ve yapıları tam olarak aynı mı bilemiyorum.

clean rose - el ve vücut losyonu (1)

Markasına bakıp gül suyu gibi koktuğunu düşünmeyin. Losyonun içeriğinde aloe vera, argan yağı, shea yağı gibi bir çok mineral yağ içeriyor. Hafif bir gül kokusu var tabii ki. Ben bu ürünü genelde duş sonrası bacaklarım ve kollarım için kullanıyorum. Losyonun ince bir yapısı var. İçeriğindeki yağlardan dolayı losyonu masaj yaparak uyguladıktan sonra cildime hafif bir parlaklık veriyor. Saniyeler içerisinde emiliyor. Cildimi yeterince nemlendiriyor. Tenimde ağırlık yapmıyor. Ben bu ürünü sevdim. Fiyatı 20,00 TL. Satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. mükemmel ürün

  2. vucudum daha güzel bebekler gibi yumşacık oldu sevgilim hediye olarak 3-4 tane daha aldı .

Bir cevap yazın