Clean Rose Doğal Gülsuyu

IMG_6305

Merhaba! Doğal ürünlere ilgim olduğunu, beni sosyal medyadan ilk günden itibaren takip edenler bilir. Cildimin bakımı için kullandığım bütün kozmetik ürünleri bir yana, %100 doğal gülsuyu bir yana. Bir önceki kullandığım gülsuyunun bitmesine yakın bir zamanda farklı bir markanın saf gülsuyunu denemek istedim ve araştırmalarım sonucunda Clean Rose‘la tanıştık. Daha önce kullandığım ürün plastik şişedeydi, plastik şişedeki suların bile zehir saçtığını bilmeyen kalmamıştır herhalde diyorum ve yazıma devam ediyorum. Madem doğal olsun istiyorum gülsuyu seçimimi cam şişeden yana kullandım.

IMG_6307

Özellikle şunu belirtmek istiyorum. Son zamanlarda kullandığım makyaj malzemelerinden ve yediğim yemeklerden cildimde sivilce sorunu yaşıyorum maalesef. Bu gülsuyunu pamuğa döküp cildimi temizledikten sonra sivilcelerimin on dakika içinde söndüğüne de şahit oldum. Artık sadece sivilcelerim için değil günlük cilt bakım rutinim haline getirdim. Prof. Dr. Ahmet Maranki bir televizyon programında karaciğere bağlı oluşan cilt lekelerinde ve makyaj temizlemek için bayanlara gülsuyunun faydalı olduğunu dile getirmişti. Taze gül yapraklarının damıtılmasıyla elde edilen gülsuyunun çeşitli cilt sorunlarından, bir çok sağlık problemi için öneriliyor. İltihap giderici özelliğinin yanı sıra, gözaltındaki morlukları ve şişlikleri azaltmaya yardımcı olup; gün boyu ciltte biriken yağı temizlemeye ve selülit gibi daha sayamadığım bir çok alanda kullanılıyor. Cildinizi temizlemek, gözenekleriniz, sivilceleriniz, siyah noktalarınız için öyle bin çeşit kozmetik ürünü, tonik vs almak yerine gidin şu doğa harikası güllerden üretilen gülsuyunu kullanın. Satış fiyatı 28,00 TL olan bu gülsuyunu buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle… ♥

 

2 comments

  1. O kadar güzel bilgilendirmişssiniz ki hemen bende gidip bir tane almayı düşünüyorum. doğal ürünler varken katkı maddeli ürünlere para vermeye gerek yok bence. böyle güzel bir yazı için teşekkür ederim kendi adıma

    1. Haklısınız. Rica ederim Merve Hanım…

Bir cevap yazın