Cien Moisturising Cream / Nemlendirici Gündüz Kremi

1

Merhaba! Bugün bahsedeceğim ürün; Cien Moisturising Cream / Nemlendirici Gündüz Kremi. Türkiye’de satışı olmayan, yurtdışında bulunan uygun fiyatlı kozmetik markalarından biri Cien. Bu güzel ürün bana yurtdışından hediye geldi. Denemeden önce çekmece köşesini bekliyordu. Bir defa deneyip memnun kalınca elimden düşüremedim.

2

Öncelikle cilt tipimden biraz bahsetmem gerekirse; karma cilt tipine sahibim. Kış aylarında kuruya dönük, yaz aylarında yağlıya dönük oluyor. Bu krem ise yağlı yapıda olmayan, kremsi fakat ciltte yapış yapış his bırakmayan bir ürün.
Peki Ben Nasıl Uyguluyorum ?
Genellikle sabahları temiz cildime az bir miktarda kremi masaj yaparak cildime uyguluyorum. Bazen boynuma da kullanıyorum. Yalnız T Bölgem yağlı olduğu için ürünü uyguladıktan sonra elimde kalan krem kalıntılarını oraya uyguluyorum. Gün boyu cildim nemli ve sağlıklı görünüyor. Fiyatı 2.99 €. Temin etme imkanınız varsa denemenizi tavsiye ederim. Yaz aylarında cildim özellikle t bölgem daha fazla yağlandığı için, biraz daha ağır geliyor fakat kış aylarında kullanmayı çok daha seviyorum. Bazı zamanlarda makyaj altı nemlendiricisi olarak da kullanmayı seviyorum.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

4 comments

  1. Vielen Dank für diesen Beitrag! Es war wirklich aufschlussreich! Liebe Grüße 🙂

  2. Cien kremi nasil bulabilirim İZMİR

  3. Cien hautpflege creme almak istiyorum nasil alabilirim

Bir cevap yazın