Ceradolin Hidro Nemlendirici Losyon (Su Bazlı)

Ceradolin Hidro Nemlendirici Losyon (Su Bazlı)
Ceradolin Hidro Nemlendirici Losyon (Su Bazlı), ceradolin, el kremi, el ve vücut kremi, vücut kremi, ceradolin krem, dermadolin krem, su bazlı en iyi krem, su bazlı krem, yağlı ciltlere uygun krem, yağlı ciltler için krem, ceradolin dermadolin, alerji için krem

Ceradolin Nemlendirici Losyon = Mucizevi Kremim

Cildim o kadar hassas ki bazı triko kazaklarımda bile alerji oluyorum. Bu kremle tanıştığım günden itibaren cildimde oluşan alerjik durumlarda, yüzümde zaman zaman çıkan sivilcelenme durumunda bu ve bunun gibi sayamadığım cildimde oluşan bir çok reaksiyonda hemen elim bu kreme gidiyor.

1451681210739

Özellikle geçen gün Clarisonic kullanırken kendimi kaptırıp on dakika kadar yüzüme uyguladım. Sonucunda çene bölgem ve yanaklarım tahriş oldu. İki gün boyunca hangi kremi kullandıysam geçmedi.Sonra yine Ceradolinimi sürdüm ve ertesi günü eski görünümüne sahip oldu yüzüm.

Aynı zamanda karmadan yağlıya dönük bir cilde sahip olduğum için bazı zamanlarda makyajıma başlamadan önce yanaklarıma baz olarak da kullanıyorum. Bunu makyajımı sabitlemesi için yapmıyorum kesinlikle. Su bazlı bir krem olduğu için makyaja başlamadan cildimin nemlenmesi için ara sıra kullanıyorum.

Malum kış aylarına girmişken kuru bir cilde sahip olanlar aynı kremin yağ bazlı olanını kullanabilirler.

SONUÇ OLARAK İYİKİ VARSIN 🙂

 

Bir cevap yazın