Cecile Keçi Sütlü Maskara

Merhaba herkese. Cecile Keçi Sütlü Serisinin şimdilik elimdeki son ürünü olan Long Maskarasının yorumuyla geldim bugün. Aslında elimde çok fazla maskara olduğu için açmayı düşünmüyordum ama dayanamadım yine. Hadi gelin incelemeye başlayalım…

cecile-keci-sutlu-maskara

Keçi Sütlü Seride iki farklı maskara var. Bendeki “Long” yani kirpikleri uzatmayı vaat eden maskara. Maskaranın fırçasını görür görmez zaten yapacaklarını, vaatlerini yerine getireceğini anlamıştım. Zaten artık o kadar çok maskara deneyimim var ki fırçasına bakınca neler yapabileceğinizi anlayabiliyoruz.☺

cecile-maskaracecile-maskara-keci-sutlu

Gözlerim açık ve kameraya bakarken asla maskaranın kirpiklerimde duruşunu gösteremediğim için genelde göz kapalı iken göstermeyi tercih ediyorum. Bu şekilde farkı daha iyi anlayabiliyoruz en azından.

cecile-goats-milk-maskara

Cecile ürünleri bana Gratis tarafından ilk gönderildiği sırada tüm ürünlerle instagramda hikayelerde makyaj yapmıştım. Maskarayı ilk denememde bile çok beğenmiştim! Hatta kirpiklerimi çok iyi uzattığını söylemiştim ve yine yukarıda söylediğim gibi aslında belli olmuyor dediğimde; sevgili takipçilerim “Alt kirpiklerden bile belli oluyor.” demişlerdi. ☺ Bende bu fotoğraflarla size göstermeye çalıştım.

cecile-long-maskara

  • Kısacası maskaranın kirpiklerimi tek tek ayırması ve uzatması gayet başarılı. (Yalnız şunu belirtmem lazım ki benim kirpiklerim normalde de uzun.)
  • Hacim konusunda çok birşey beklemeyin. Günlük bir maskara.
  • Gün boyu kirpiklerimde akma, bulaşma yapmıyor.
  • Makyajlarımı temizlerken de rahatlıkla çıkıyor.
  • Ben memnun kaldım.

cecile-keci-sutlu-long-maskara

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın