Cecile Keçi Sütlü Makyaj Bazı

Merhaba güzel ailem. Bugün son zamanlarda denemeye başladığım; Gratis tarafından gönderilen Cecile markasının ürünlerinden Keçi Sütlü Serisinin Makyaj Bazını inceleyeceğiz.

cecile-keci-sutlu-makyaj-bazi

Cecile Keçi Sütlü Makyaj Bazı; 20 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Kutunun kapağını açmadan dahi mis gibi tatlı süt kokusunu alıyorsunuz. Şeffaf bir dokusu olduğu için ben ilk etapta üzerindeki yazıya da dikkat etmediğim için, aydınlatıcı makyaj bazı sanmıştım. Fakat kullandıktan sonra gözenek küçültücü makyaj bazı olduğunu gördüm.

cecile-makyaj-bazi-

  • Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz üzere parmaklarımda gördüğünüz kadar az bir miktar tüm yüzüm için yeterli oluyor.
  • Cildi pürüzsüz gösteriyor ve fondötene güzel hazırlıyor.
  • Kolay dağılıyor.
  • Aynı zamanda cildi nemlendiriyor.

cecile-keci-sutlu-makyajbazi

Bu tarz makyaj bazları gözeneklerin içine dolarak yüzü pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Bende aslında bu sebepten yani gözeneklerimin kapanmasını istemediğimden özel günlerin haricinde gözenek küçültücü makyaj bazları kullanmayı pek tercih etmiyorum. Genelde aydınlatıcı bazlar günlük makyajlarımın favori ürünleri arasında. Fakat özel gün ve gecelerde tabii ki uzun süre kalıcılık ve daha pürüzsüz bir görünüm için bu bazlara da elim gidiyor. Tüm cilt tiplerine uygun olduğunu düşünüyorum. İhtiyacınız varsa bakabilirsiniz.

cecile-makyaj-bazi

Bu arada artık Cecile Beauty ürünleri Gratis Mağazalarında da satışta!♥ Duydukkkk, duymadık demeyin.☺

makeup-primer

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın