Cecile Beauty Keçi Sütü Makyaj Ürünleri İncelemesi

Herkese merhaba. Cecile Beauty Nature Goat’s Keçi Sütü Makyaj Ürünlerini Gratis‘in gönderdiği güzel kargoyla tanışmış oldum. Aslına bakarsak sadece bu serisiyle değil markaya ait ilk ürün deneyimlerim de oldu diyebilirim. Bu yazımda kutunun içerisinde neler var onlara bakacağız. Önizleme gibi olacak ama her ürünün ayrıntılı yazısını da yazmayı düşünüyorum. Hadi o halde başlayalım…

cecile-goats-milk-beauty

Ürünler ahşap şık bir kutunun içerisinde geldi. Keçi Sütünün kozmetik ürünlerindeki faydalarından biraz bahsedecek olursak;

Yaşlanma karşıtı olduğu bilinen keçi sütü cildi nemlendirir ve yumuşatır. Keçi sütü, doğal yağları ve proteinleri bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Keçi sütü tüm cilt tipleri için uygundur.

Derinlemesine besler ve su kaybını en aza indirmeyi amaçlar. Keçi sütü, cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Cildin gençleşmesine, iyileştirmeye, kırışıklık görünümünü ve tahrişleri etkin bir şekilde cilt bakım ürünleri (sabun,krem,vücut losyonu) ile tüketiciye sunulmaktaydı, günümüz dünyasında yoğun çalışma temposunda, kadınların daha bakımlı daha etkileyici olabilmeleri için keçi sütünün yoğun proteinli, besleyici, nemlendirici özellikleri ile renkli kozmetiğin cazibesini birleştirdik.

cecile-makyaj-urunleri

Kutunun içerisinde;

  • Highlighter,
  • Makyaj Bazı,
  • BB Fondöten,
  • Likit Mat Ruj ve
  • Maskara bulunuyor.

cecile-keci-sütlü-kozmetik-urunleri

Highlighter maalesef kargonun azizliğine uğradığı için kırılmış. O yüzden kutusundan çıkarmaya bile korktuğum için hiç dokunmadım. ☺ Fakat diğerlerinin hepsini denedim ve yorumlarım da oluştu. Ürünlerin hepsi inanılmaz güzel kokuyor. Tatlı bir süt kokusu gibi.☺♥ Hepsinin tek tek inceleme yazısını yazacağım için buradan tüyo vermek istemiyorum şimdiden.☺ Yalnız aralarındaki en ennn favori ürünüm Likit Mat Ruju oldu. Hatta yedeklemeyi bile düşünüyorum!

cecile-keci-sütlü-makyaj-urunlericecile-beauty

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın