Catrice Waterproof Likit Concealer – No : 20

Catrice-Camouflage- Waterproof-Likit-Kapatici

Merhaba güzel ailem. Bugün daha önce burada farklı bir rengini incelediğim uygun fiyatlı kapatıcılar arasında ”NET!” en başarılı bulduğum kapatıcıyı inceleyeceğiz. Görselden ve başlıktan anlayacağınız üzere Rossmann Mağazaları’nda satılan Catrice Cosmetics Waterproof Camouflage Likit Kapatıcıdan bahsediyorum.

Catrice-Camouflage- Waterproof-Likit-Kapatici-no20

Kapatıcının bildiğim kadarıyla 3 (5,10 ve 20 olmak üzere) renk seçeneği mevcut. Benim elimde 10 ve 20 numarası var. 10 numarasının inceleme yazısı için şuraya tıklayabilirsiniz. Bugünkü inceleyeceğimiz ise; bana tamamen uyan ”20 numaralı Light Beige” rengi.

catrice-waterproof-concealercatrice-kamuflaj-likit-kapatici

Kapatıcı sünger uçlu bir aplikötöre sahip. Süngerli aplikatöre sahip kapatıcıların kullanımı bana her zaman pratik geliyor. Ne kadar ihtiyacımız varsa ürünü o kadar uygulayabiliyoruz. Yoğun bir yapısı var. Göz çevreme makyaj süngerlerimle kolayca dağıtabiliyorum. Bazı zamanlarda kapatıcı fırçalarımla da uyguluyorum. Fark etmez yani sünger yada fırça hangisi kolayınıza geliyorsa onunla uygulayabilirsiniz.

catrice-concealer-oncesi-sonrasi

Benim göz çevremdeki etkisini görebiliyorsunuz. Kapatıcılığı oldukça yüksek. Transparan pudrayla sabitlemediğim takdirde göz çizgilerime birikme yapıyor. Bu duruma çoğu kapatıcıda rastladığımız için olumsuz bir özellik olarak görmüyorum. Ben göz makyajlarıma başlamadan önce göz kremi kullandığım için göz çevremde kuruma problemi oluyor mu gözlemleyemedim. 13,50 TL’lik fiyatına kıyasla çok çok iyi iş çıkarıyor. Bittikçe aldığım sayılı nadir ürünlerden. Deneyin, denettirin… 🙂

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Size ve yazılarınıza bayılıyorum tek kelimeyle … başarılarınızın devamını dilerim

Bir cevap yazın