Catherine Arley Tekli Farlar

Merhaba güzel ailem. Her ne kadar tekli farların kullanımını pratik bulmasam da bazen bazı renkler özellikle beni çekiyor. Bu sebepten karşı koyamıyorum.☺ Bugün de Catherine Arley Tekli Farlardan bahsedeceğiz.

catherine-arley-farlar

Catherine Arley markasına ait bu tekli farların bendeki numaraları “05 ve 02.” 3 gramlık kaliteli bir ambalajları var. Tekli farlarda en çok sorun yaşadığım özellik kapakları oluyor. Çabuk açılıp, farların kırılmasına sebep oluyorlar. Fakat bu farlar da çabuk açılması mümkün değil. Normal olarak kapağını açarken bile zorlanıyorum. ☺

catherine-arley-tekli-farlarcatherine-arley-teklifarlar

Bu iki far da ışıltılı yapıdalar. Biraz tozutuyorlar. Pigmentleri oldukça yüksek. Parmağımdaki swatchdan da ilk bakışta anlayacaksınız zaten pigmentini.♥

05 Numara : Tarçın renginde. Özellikle koyu renkteki farları ısıtmak için harika bir ton. Ben bu renkleri özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanıyorum.

02 Numara : Sütlü kahve ile bej arasında bir ton. Tek başına kullanmak için de, kullanacağımız diğer farlarla birlikte göz kapaklarına düz bir fırça yardımı ile uygulama yaptığımızda da gayet hoş oluyor.

catherine-arley-far-catherinearley-tekli-farlar

Sadece bu iki farla birlikte yaptığım makyaj ise bu şekilde. Şuan size daha iyi yansıtabilmek için ikisini kullandım. Böyle de güzel oldu bence ama farklı bir ton daha kullansaydım mat koyu bir kahve tercih ederdim. O şekilde çok daha iyi olurdu makyaj. Şimdilik yorumlarım bu kadar.

catherinearley-farcatherine-arley-tekli-farlar-catherinearley-tekli-far-no-05catherine-arley-tekli-far-no-02

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

1 comment

  1. Her iki farın rengine de bayıldım! Makyajında da birlikte gayet hoş durmuş bence. Ellerine sağlık! Güle güle kullan Esra’cım, çok sevgiler!

Bir cevap yazın