Catherine Arley Glow Like A Star Highlighter

Herkese merhaba. Bu aralar Catherine Arley ürünleri incelemeye doyamıyorum farkındayım.☺ Fakat herbirini kullandıkça daha fazla geciktirmeden sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün inceleyeceğimiz ürün ise; Catherine Arley Glow Like A Star Highlighter.

catherine-arley-glow-like-a-star-highlighter

Buna aslında highlighter paleti de diyebiliriz. Paletin içerisinde 3 farklı renge sahip highlighter bulunuyor. Bu sebepten tüm cilt tonlarına uyum sağlayabilecek bir palet. Mesela ben buğday tenli olduğum için en çok ortadaki daha sıcak tonlu olan highlighterı ve sağdaki rengi kullanıyorum. Soldaki şampanya rengi biraz açık bir ton olduğu için onu genelde göz pınarlarımı aydınlatmak için kullanabiliyorum.

catherine-arley-highlightercatherinearley-aydinlatici

Öncelikle bilek ve parmaklarımın üzerinde swatchlarını göstermek istedim. Ürün gayet pigmentli. Biraz tozutuyor ama üçünün de yapısı birbirinin aynısı değil. Şampanya rengi olan aydınlatıcı biraz tebeşirimsi yapıda iken diğer ikisi gayet tok ve yumuşacık ve ciltle bütünleşmesi çok daha başarılı.

catherine-arleyhighlightercatherine-arley-aydinlaticicatherinearley

Highlighterın benim yüzümde duruşu bu şekilde. Çok hoş durmuyor mu sizce de ? Yorumlarınızı bekliyorum.♥ Ben çok beğenerek kullanıyorum doğrusu. Bu arada göz makyajımda kullandığım far paleti ise yine Catherine Arley’e ait. Şuradaki yazımda bulabilirsiniz.

catherine-arley-catherine-arley-aydinlatici-yuzde-durusuhighlihter

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

1 comment

  1. allık yazında da aydınlatıcı dikkatimi çekmişti, gerçekten çok hoş durmuş 🙂 güle güle kullan Esra’cım 🙂

Bir cevap yazın