Catherine Arley Far Paleti

Merhaba güzel ailem. Şu sıralar kahve tonlu far paletleri incelemesine doyamadım biliyorum ama yapacak birşey yok. Sanırım birbirimizi çekiyoruz.☺ Bugün inceleyeceğimiz ise; Catherine Arley Meet With Me Nude Far Paleti.

catherine-arley-farpaleti

Paletin numarası “02”. Ben kendisiyle Catherine Arley Ankara Lansmanında tanışmıştım. ☺ Yine bol fotoğraflı bir inceleme yazısına hazır olun. O halde başlıyoruz.♥

catherine-arley-eyeshadow

Bu palette 6 adet ışıltılı ve 4 adet mat far olmak üzere toplamda 10 adet far bulunuyor. Hem günlük makyajlara, hemde gece makyajlarına uyum sağlayan kahve tonlu renklerden oluşuyor. Pigmentleri çok yoğun değil. Bilek swatchlarımda renklerini tam olarak yansıtabilmek için her farı iki kat uyguladım. Biraz tozutma da yapıyor.

catherine-arley-nude-far-paleticatherine-arley-far-paleticatherine-arley-meet-with-me-nude-far-paleti

Aslında bu güzel renklerle sıcak tonlu bir makyaj yapacaktım. Hatta karıştırma fırçama geçiş rengi için şu alttaki kiremit rengini aldım, başlayacaktım ki son zamanlarda sürekli bu tonlarda makyaj yaptığım için vazgeçtim ve gri alt tonlu koyu kahve ile makyaj yapmayı tercih ettim. Hatta iyiki böyle yapmışım. Gerçekten çok beğendim.♥ Yakın kadrajdan da çekim yapmasam olmazdı.☺

nude-far-paleticatherine-arley-farcatherinearley-nude-far-paleticatherinearley

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

4 comments

  1. Far paleti çok güzelmiş ama makyajına daha çok bayıldım canım

  2. Makyajını çok beğendim! Paletteki farları daha pigmentlidir diye düşünmüştüm, o kısmı biraz üzdü ama kullanışlı bir palet olmuş. Güle güle kullan Esra’cım, sevgiler!

Bir cevap yazın