Catherine Arley Ankara Lansmanı

Herkese merhaba. Haftasonu Sevgili Blogger Arkadaşım Gülsen‘in davetiyle Catherine Arley‘in yeni çıkan ürünlerinin lansmanındaydık. Ankara’da Atlı Hotel’de yapılan bu lansmana ait birçok fotoğraf paylaşacağım şimdi sizlerle. Hadi o zaman başlayalım…

catherine-arley-ankara-lansmani

Catherine Arley’in birbirinden farklı, yeni makyaj trendine uygun birçok ürününü (highlighter, dudak parlatıcıları, kontur paletleri) yakından inceledik. Makyaj malzemeleri ve bize özel hazırlanmış hediye kutularıyla birlikte masa harika görünüyordu. Tabii hemen önünde fotoğraf çekilmesem olmazdı.☺♥

catherine-arleycatherinearleycatherine-arley-ankaradacatherine-arley

İlk olarak otele ait restaurantta, Catherine Arley Pr Uzmanı Sinem Hanım ve blogger arkadaşlarımızla sohbet ederken bir yandan da yemeklerimizi yedik. Bu sohbet sayesinde marka hakkında daha fazla bilgi sahibi olduk.

atli-hotelatlihotel-ankaraatlihotel-ankara-

Yemek sonrası blogger arkadaşlarımızdan birine markanın yeni ürünleriyle makyaj yapıldı. Ben özellikle far paletine bayıldım. İçerisinde benim en sevdiğim tonlar olan toprak renkli farlar mevcut.

makyajcatherine-arley-makyaj

Biraz da beni izleyin. Tabii ki fotoğrafçımız Ebru Özbek‘e poz vermeden etkinlikten ayrılacağımı düşünmediniz sanırım?☺

catherinearley-ankara-atli-hotelcatherine-arley-yeni-urunler

Sonrasında pastamızı da kesip, etkinliği sonlandırdık. Lansmanda bize hediye edilen ürünleri instagram storieslerde inceledim. İzlemek isteyenler öne çıkan hikayelerimden “PR” isimli albüme tıklayarak bakabilirler. Zamanla kullandıklarımı sizlerle de paylaşıyor olacağım.

catherine-arley-atli-hotelcatherine-arley-ankara

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Harika bir yazı olmuş ellerine sağlık cnm

Bir cevap yazın