Cake Beauty Ürünleri / Şampuan – Saç Spreyi – El Kremi

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Bugünkü konumuz; bir Kanada markası olan Cake Beauty Ürünleri. Peki hangi ürünler bunlar?

  • The Posh Wash Arındırıcı Şampuan
  • The Mane Manage’r 3’ü 1 Arada Nemlendirici Yenileyici Durulanmayan Bakım Kremi
  • Milk Made Pürüzsüzleştirici El Kremi

Hadi gelin hem ürünleri hemde markayı yakından birlikte inceleyelim.

cake-beauty-sampuan-sac-spreyi-elkremi

Öncelikle markadan biraz bahsetmek gerekirse; ürün içeriklerinde PARABEN, FTALAT, SÜLFAT bulundurmayan, hayvanlar üzerinde test yapmayan %100 vegan bir markadır.

Ne güzel değil mi? Keşke hem cilt hem saç bakımımızda kısacası kullandığımız tüm kozmetik markaları böyle duyarlı olsa? Neyse güzel bir temenniyle başladık en azından yazımıza.

cake-sampuan

The Posh Wash Arındırıcı Şampuan

Şampuan 295 ml’lik bir şişede. İçeriğinde moringa tohumu özü, aloe yaprağı özü, elma sirkesi ve micro protein içeren formülü ile saçları derinlemesine arındırıyor. Ben bazen saç maskelerimde arındırıcı özelliği olsun diye elma sirkesini de kullanıyorum. Bu şampuanla ona gerek kalmadı.☺ Arınmışlık hissini derinden hissettiğiniz için eğer saçlarınız yağlıysa bundan çok memnun kalırsınız. Onun haricinde boyalı ve yıpranmış bir saçlara sahipseniz ekstra yumuşatıcı saç kremine ihtiyacınız olabilir.

cake-beauty-sampuan

Bu noktada da The Mane Manage’r 3’ü 1 Arada Nemlendirici Yenileyici Durulanmayan Bakım Kremi devreye giriyor.☺ Saçlarınızda yumuş yumuş his ve mis gibi koku bıraksın istiyorsanız da bu durulanmayan saç spreyini tercih edebilirsiniz.

cake-beauty-sac-spreyi

Çantalarımın vazgeçilmez ürünlerinden biri hiç kuşkusuz el kremleri. Milk Made Pürüzsüzleştirici El Kremi de onlardan biri oldu. Aynı şekilde diğer ürünler gibi sert kimyasallar içermiyor. Serinin tüm ürünleri harika kokuyor. Ağır kokulardan pek hoşlanmayan biri olarak bu ürünler tam bana göre.♥

cake-beauty-elkremi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın