Bodycology Scarlet Kiss Serisi / Duş Jeli – Vücut Kremi – Vücut Spreyi

bodycology-scarlet-kiss-serisi

Merhaba güzel ailem. Yeni haftaya mis kokulu bu güzel ürünlerle başlayalım dedim. Bodycology markasından Scarlet Kiss serisine ait bu güzel ürünlerin olduğu bir kargo almıştım. Moisturizing Body Wash (Duş jeli), Body Cream (Vücut Kremi) ve Body Mist (Vücut Spreyi) ‘nin bulunduğu bu seriyi hemen inceleyelim öyleyse. Ürün ambalajlarının şıklığına ve cazibesine bakar mısınız? Hepsi birbirinden güzel.

bodycology-scarlet-kiss-dus-jelibodycology

Öncelikle Scarlet Kiss serisindeki tüm ürünler nar, ılık vanilya ve sulu şeftali notalarından oluşuyor. İçerisinde shea, kakao ve jojoba yağı bulunuyor. Scarlet Kiss Duş Jeli;  yoğun bir yapıya sahip. Az bir miktarı yeterince köpürüyor ve tüm vücut için yeterli oluyor.

bodycology-scarletkiss-body-creambodycology-vucutkremi

Scarlet Kiss Vücut Kremi; aynı şekilde mis kokuya sahip ve yoğun bir yapıda. Fakat yoğun yapısı cildimi baymıyor. Ağır bir his bırakmıyor yani. Duş sonrası tüm vücudumda ve ellerimde kullanıyorum. Cildimi çok iyi bir şekilde nemlendiriyor. Kokusu bayağı kalıcı.

bodycology-vucutspreyi

Yaz aylarında kullanmaktan en çok hoşlandığım cilt bakım ürününe geldik şimdi; Vücut Spreyine. Scarlet Kiss Vücut Spreyi oldukça kalıcı. Bu seriyi üçlü bir şekilde kullanınca kokuları daha kalıcı oluyor. Bodycology’le iletişime geçtiğimizde şekerimsi meyve kokularından ziyade daha kadınsı kokulardan hoşlandığımı belirtince bana bu seriyi göndermişler. Kokusu gayet çekici ve ağır değil. Ben bu üçlüyü çok sevdim.

Bodycology ürünlerini Tirassepetim.com‘dan tek tek ürünler halinde yada hediye setleri halinde  satın alabilirsiniz.
Bodycology Ailesine çok teşekkürler.♥
Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın