Body Fantasies Signature Vücut Spreyleri

bodycology-vucutspreyleri

Merhaba güzel bloğumun güzel okurları. Yaz aylarında parfümler ağır gelmeye başlayınca elimiz hemen vücut spreylerine gidiyor. Özellikle birde çantaya atmalık olunca değmeyin keyfimize. Sıcakların başlamasıyla birlikte işte tam da bu noktada Body Fantasies devreye girdi. 🙂 Denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için vücut spreylerinden gönderdiler. Body Fantasies vücut spreylerinin ambalaj tasarımları çok şık değil mi sizce de ? ♥

bodycology

Bana gönderdikleri setin içerisindeki 50 ml’lik miniş vücut spreylerinin isimleri sırasıyla;
* Pink Sweet Pea Fantasy
* Fresh White Musk
* Vanilla

Biraz da içeriklerinden bahsedelim istiyorum…

bodyfantasies-pink-sweet-pea-body-spraybodyfantasies-pink-sweet-pea-fantasy-body-spray

Body Fantasies Pink Sweet Pea Fantasy : Şekerli meyve kokularından ve ağır kokulardan hoşlanmıyorsanız bu koku tam sizlik. İçerisinde hem çiçek notaları hem meyve notaları bulunuyor. İkisinin arası ne ağır ne hafif cazibeli çok güzel bir koku.

bodyfantasies-fresh-white-muskbodyfantasies-fresh-white-musk-body-spray

Body Fantasies Fresh White Musk : Taze ferah bir koku. Rahatlatıcı beyaz çiçekler ve beyaz miskin kokusuyla harmanlanmış. Annemin severek kullandığı bir parfüme benzetiyorum kokusunu. Baharatlı kokulardan, şekerli meyve kokularını tercih etmek yerine bu tarz sade ve fresh kokular seviyorsanız, tam sizlik!

bodyfantasies-vanilyali-vucutspreyibodyfantasies-vanilla

Body Fantasies Vanilla : Ah vanilya… En sevdiğim kokusun sen… Bu body misti daha kullanmadan çok seveceğimi biliyordum… Vanilya, yasemin, taze elma ve beyaz misk notalarından oluşuyor. Parfüm seçimlerimde her zaman çekici ve kadınsı kokulardan öteye gidemeyen ben bu spreye bayıldım.

bodyfantasies-vucutspreyleri

Body Fantasies vücut spreyleri adeta bir parfüm kalıcılığında. Uzun süreler boyunca benimle kalıyor. Yani bir vücut spreyine nazaran çok çok kalıcı. Bu güzel kokulara Gratis Mağazalarında denk gelirseniz bir defa koklamanızı tavsiye ediyorum. Sonrasında vazgeçemeyeceksiniz zaten. 🙂 Ayrıca tirassepetim.com adresinden de birçok çeşiti olan bu setlerden ve diğer kokulardan satın alabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın