Bobbi Brown Lash Glamour Extreme Lengthening Maskara

bobbi-brown-lash-glamour-lengthening-maskara

Merhaba güzel ailem. Rhythm By Sports İnternational etkinliğinde bizlere Bobbi Brown‘ın hediyesi olan Lash Glamour Lengthening Maskara‘dan bahsetmek istiyorum bugün. Maskaradan o kadar çok ümitliydim ki hatta neredeyse beş aydır kullanmaya kıyamıyordum. Ama artık yetti canıma deyip maskarayı kullanmaya başladım. 🙂

bobbi-brown-maskarabobbi-brown-mascarabobbi-brown-

Öncelikle maskaranın ambalajı çok sade ve şık. 6 ml ufak ve kibar… Zaten maskaranın tek renk seçeneği olduğu için siyah renk. Maskara;
* Tek bir sürüşte, fark edilebilir şekilde uzun ve mükemmel şekilde taranmış kirpiklere sahip olmayı,
* Esnek jel formülü içeriğindeki zeytin özlü besleyiciler, B vitamini ve nemlendiriciler ile kirpiklere bakım yapmayı vaat ediyor.

bobbi-brown-turkey

Bobbi Brown Lash Glamour Lengthening Maskara; silikon bir fırça yapısına sahip. Fırçasını görür görmez ”Hihuuu en sevdiğim fırça türü.” demiştim. Bunun fırçası Essence’in o çok sevdiğim I Love Extreme Crazy Volume Maskarasının daha seyrek kılları olan fırça türünden. Rengi simsiyah. Biraz ıslak bir yapıda. Kirpiklerime sürerken dikkatli olmam gerekiyor.

bobbi-brown

Şöyle ki; maskara kirpiklerimi tek tek ayırıp güzel bir şekilde uzatıyor. Benim maskaralardan beklentim hacim olduğu için bu maskara benim beklentimi maalesef pek karşılayamadı. Aynı zamanda gün içerisinde dökülme yapıyor. Açıkçası çok beğenemedim. Fiyatı 100,00 TL. Bobbi Brown ürünlerini satış mağazalarından yada Boyner’lerden satın alabilirsiniz. Online olarak almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın