Blistex Med Plus Dudak Kremi

blistex-dudak-kremi

Aslında Blistex Dudak Kremleri kavanozda ve bu şekilde stick tarzında olmak üzere 2 farklı seçeneğe sahip. Bende kavanozda olanı almak istiyordum ama aldığım mağazada kavanoz olanı bulamadığım ve kullanım pratikliği açısından bunun daha uygun olduğunu bildiğim için stick tarzında olanı aldım.

blistex-dudak-balmıblistex

Ürün yoğun bir şekilde mentol kokuyor. Evet çatlayan, kuruyan dudakları onarıyor ve çok iyi geliyor. Fakat kokusu biraz ağır. Hatta benim gibi koku hassasiyeti olanların pek kullanabileceği tarzda değil. Ama ben yinede şuan elimde farklı seçeneği olmadığı ve dudaklarıma iyi geldiği için kullanıyorum. Genelde mat rujlardan dolayı kuruyan dudaklarıma bazen geceleri, bazen de ruj sürmeden önce uyguluyorum. Mentol etkisinden dolayı dudakları şişmiş gibi hissediyorsunuz fakat öyle dolgun gösterme gibi bir özelliği yok. Sadece hissiyatı o şekilde. Genel olarak memnunum diyebilirim.

blistex-balm

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın