Blade Boxer Parfüm & Deodorant

blade-parfum

Merhaba güzel ailem. Bugün kişisel bakım ürünleri üreten bir Türk firması; Evyap‘ın bünyesinde bulunan Blade parfüm setini inceleyeceğiz. Bloğumda ara sıra eşimin kullandığı ürünlere de yer veriyorum. Böylelikle erkek arkadaşlarına, eşlerine, babalarına vs hediye almak isteyenler içinde güzel alternatifler ortaya çıkıyor.  Çünkü genel olarak bu tarz ürünleri bende eşime hediye olarak alıyorum. 🙂
Blade parfümlerin Striker, Stronger, Racer, Cooler, Boxer ve Faster olmak üzere 6 çeşiti bulunuyor. Fakat ben  bu çeşitlerin arasında en çok ”Boxer” isimli olanın kokusunu beğendim. O yüzden bu parfümü hediye etmek istedim eşime.

blade-boxer-parfum

Blade Boxer parfüm; dikdörtgen, köşeli bir şişe tasarımına sahip. Limon, greyfurt, paçuli, sedir ağacı, portakal çiçeği ve beyaz biber kokularının birleşiminden oluşan odunsu,aromatik bir kokuya sahip. Çok hoş bir kokusu var. İnsanın içini baymıyor. 24 saat kadar kalıcılığa sahip. Deodorantı da aynı şekilde kalıcılık konusunda başarılı. Eşim bu parfüm setini severek kullanıyor. Tabii bende çok beğeniyorum.
Eğer hediye alacağınız erkek; spor kokulardan ziyade biraz daha ağır ve şık kokulardan hoşlanıyorsa Blade markasının Boxer kokusuna bakabilirsiniz. Bu ikili parfüm setinin fiyatı 42,90 TL. İndirim dönemlerinde daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

1 comment

  1. Sizin sayenizde bende eşime aldım sevgiler…

Bir cevap yazın