Bioz Zavoli Kokusuz Sarımsaklı Şampuan

bioz-zavoli-kokusuz-sarimsakli-sampuan

Merhaba güzel ailem. Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliği‘nde Bioz Zavoli markası da etkinliğe sponsor olan markalardan biriydi. Saç dökülmelerine karşı etkili olan; Bioz Kokusuz Sarımsaklı Şampuanı saç dökülme problemi yaşadığı için eşim kullandı.

bioz-sarımsakli-sampuan

Yorumlarıma geçmeden benimde bu şampuan sayesinde tanıştığım markadan biraz bahsetmek istiyorum.
ZAVOLİ, saç dökülmesi konusunda yapılan kapsamlı AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkan bitkisel çözümlerden tüketiciye maksimum fayda kazandırmayı amaç edinmiş, doğal bitkisel içerik kullanımına özen gösteren bir Türk markasıdır.

bioz-sampuanzavoli-sarimsakli-sampuan

Bioz Zavoli Şampuan ; 250 ml’lik bir şişe tasarımına sahip. Düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini gösterip, saç dökülmesini önlemeyi, keratin ve bitki özleri ile zenginleştirilmiş formülü yıpranan saçları kökten uca onarılmasını sağlamayı, saç derisinin doğal savunma sisteminin güçlenmesine ve kepek oluşumunun engellenmesine, içeriğindeki ferment mineraller ile saç tellerinin sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlamayı vaat etmektedir.

zavoli-sampuanbioz-kokusuz-sarimsakli-sampuan

Sarımsağın faydasını çoğumuz biliyordur diye tahmin ediyorum. Vücudumuzda birçok sağlık problemlerine iyi geldiği gibi özellikle saç dökülmesini yavaşlattığı ve aynı zamanda yeni kaşların çıkmasını da (deneyen arkadaşlarımdan biliyorum) sağlıyor.
Şampuan sarımsak kokmuyor rahat rahat kullanabilirsiniz. 🙂 Sarımsak kokusundan ziyade traş losyonu gibi geliyor bana kokusu. Şeffaf renkte ve görselde de gördüğünüz üzere bayağı akışkan bir yapıya sahip.

bioz-zavoli-sarimsakli-sampuan

Şimdi ise bu şampuan için eşimin yorumlarına geçiyorum; saç dökülmesini ne arttırdığını ne azalttığını söylüyor. Zaten sürekli saç dökülmesine karşı şampuanlar kullandığı için de artık olaya tam olarak hakim yorumlar da yapamıyor. 🙂 Ama genel olarak memnun kaldığını söylüyor. Sevmiş yani. Fiyatını maalesef bilmiyorum. Ama bu şampuanı birçok kozmetik marketlerde bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın