Bioderma Bebek Güneş Kremi

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün sizlere yaklaşık 2 aydır kullandığımız fakat en çok tatilde gözlemleme fırsatı bulduğum; Bioderma Photoderm Kid Bebek Güneş Kreminden bahsedeceğim. Aslında birçok farklı marka araştırdım. İncia, Bade Natural, Badger, Sebamed bebek güneş kremleri de araştırdıklarım arasında vardı. Temiz içerikli olsun, güneşten iyi korusun vs vs derken doktorumuzun önerisi ile Bioderma güneş kremini aldım.

bioderma-gunes-kremi-seti

Bebek güneş kremini tek olarak alsaydım 110 tl falan kadardı fiyatı. Aile seti indirimdeydi ve ikili fiyatı 180 tl’ydi. Bende hem eşim hemde kızım için set halinde aldım. Bu şekilde çok daha uyguna geldi. Ben Trendyol‘dan aldım bu arada.

bioderma-gunes-kremi-setbioderma-photoderm-kid

Bioderma Photoderm Kid Bebek Güneş Kremi

Çocukların hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. UVA ve UVB ışınlarına karşı hücreden başlayan koruma sağlar. Süt forma sahiptir. Mavimsi bir dokuya sahiptir, uygulama sonrasında mavi doku kaybolur. Uygulama sonrası yağlı bir his bırakmaz. • Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır. • Etkin koruma için 2 saatte bir tekrarlanması tavsiye edilir. • Özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden sonra tekrarlanmalıdır. 3 – 10 Yaş kullanımı için uygundur.

bioderma-cocuk-gunes-kremi

Güneş kremi; 100 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Yalnız tüpün yarısı boştu. Kremi elinize aldığınızda o hafifliği hissettriyor yani. Bu arada o kadar araştırmama rağmen 3-10 yaş arası kullanıma uygun olduğunu bilmeden almıştım 1.5 yaşında kızıma kullandım. Herhangi bir yan etkisi vs olmadı.

bioderma-bebek-gunes-kremibioderma-gunes-kremi

Krem mavi renkte. Bebeğinizin cildine iyi yedirmezseniz şirinlere dönüyorlar. 🙂 Güneşten koruma meselesine gelince iyi korudu diyebilirim. Zaten mayosunu uzun kollu giydirmiştim. En çok yüzü için kullandım. Yüzünde de herhangi bir kızarma, yanma durumu oluşmadı.

en-iyi-cocuk-gunes-kremi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın