Bim Bebek Bakım Örtüsü

Herkese merhaba benim sevgili blog ailem. Bugünkü konumuz; Bim marketlerde satılan Jenny Willy markasına ait Bebek Bakım Örtüsü. Aslında ben daha önce Sleepy ve Joker mağazalarında satılan Promum bebek bakım örtüsünü kullanıyordum. Tekrar denk gelirsem yine alırım oldukça memnun kaldım her ikisinden de. Hatta Promum bir tık daha iyi diyebilirim. Bim marketlerde satılan bu Jenny Willy markasına ait bebek bezlerini de bana çok öneren olunca haftalık gelen ürünlerden bebek bakım örtüsünü ve külot bezlerinden alıp denemek istedik. Sırası gelince külot bezlerini de inceleyeceğim burada.

jenny-willy-alt-acma

İçerisinde 10 adet alt değiştirme örtüsü bulunan Jenny Willy’nin boyutları 60*90 ve fiyatı 10 tl’ydi. Özellikle alt açma bezlerinde 60*60 olanını tercih etmemeye çalışıyorum. Çünkü büyük boy alınca ikiye bölüp daha uzun sürede kullanabiliyorum. Annelik = Tasarrufluque. 🙂 Tavsiye ederim sizede.

bim-alt-acma

Jenny Willy Bebek Bakım Örtüsü de diğerleri gibi dış kısmı muşamba, iç kısmı ise pamuksu yüzeye sahip. Böylelikle bebeğinizin altını değiştirirken herhangi bir kaza olursa direkt çöpe atabiliyorsunuz. Bizim normal alt açma minderimiz de var ama bunlar daha pratik olduğu için bunları tercih ediyorum. Zaten ikiye bölüp kullanınca da uzun süre gidiyor. Kısacası Bim’in bu ürünü fiyat performans açısından gayet başarılı. Tavsiye  edilir efendim. 🙂

bim-alt-degistirme-bezi

Sevgilerimle…?

Bir cevap yazın