Beyu Glamorous Clutch Far Paleti

beyu-glamorous-eyesgadow-clutch

Merhaba sevgili ailem.Bugün burada yine kozmetiksel konulardan konuşacağız efendim. En sevdiğimmm!!! ♥ Peki konuğumuz kim? Cosmania Ailesi tarafından gönderilen; Beyu markasına ait Glamorous Clutch Far Paleti ♥ Harika bir sunumla gönderilen kutu açılımı yazımı ise şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

beyu-far-paleti-

Far paleti clutch tarzında bir tasarımda. Güzelliğine bakar mısınız? Çok şık görünüyor. Ciddi anlamda söylüyorum gold renkli, böyle şıkır şıkır olan herşeye zaafım var. Paletin ambalaj tasarımı tek kelimeyle harika olmuş. Bu far paletiyle Beyu markasına ait ilk kez ürün deneyimim oldu. Hepsi böyle kaliteliyse gönlümüzü fetheder baştan söyleyeyim.

beyu-farbeyu-glamorous-eyeshadow-clutch-8

Bu paletin 2 ve 8 numarası olmak üzere iki farklı seçeneği var. Bendeki daha sıcak tonların bulunduğu ”8 Numaralı Palet”. Diğer paletteki renkler siyah tonların daha yoğun olduğu renklerden oluşuyor. Bu paletteki renkler tamamen bana hitap eden günlük makyajlarımda da rahatlıkla kullandığım renkler. Aşağıda daha detaylı inceleyeceğiz…

beyu-cosmetics

Paletin içerisinde toplam 10 adet ışıltılı far bulunuyor. Ve paleti açınca büyük boy bir ayna karşılıyor bizi ve çift taraflı süngere sahip bir far aplikatörü de var. Sol tarafta kahve tonları, sağ tarafta ise bordo tonları. Günlük makyajlarımda kahverenginin tonları zaten vazgeçilmezim. Fakat buğday tenli olduğum için makyajlarımda en çok yakıştırdığım renklerden biri de bordo. Bence buğday ve esmer tenlere en net yakıştırdığım renklerden biridir Bordo ve tonları.
Bileğimde sol taraftan 5 rengi görüyorsunuz. Paletin kahve tonlarının bulunduğu taraf. 3. ve 4. sıradaki renkler favorim olsa da ben genelde koyu tonlarla karıştırarak da kullanıyorum. En üstteki acı kahveyle gri karışımı güzel bir renk. 3. sıradaki renk bakırımsı kahvemsi çok hoş bir ton. Altındaki ise bildiğimiz gold. Gold = ben.

cosmania-beyu-

Sanırım paletin efsane renkleri sağ kısımda toplanmış. Baştan aşağı hepsi güzel. Farların yapıları yumuşacık. Pigmentleri çok iyi. Bakın bu görsellerde far bazı da yok. Bileğime iki kat geçerek uyguladım genelini. Ben çok beğendim.

beyu-far-cosmania

Vee son olarak bu güzel paletle makyaj fotoğrafı paylaşmasam olmazdı. Paletin üst kısmındaki 1 ve 3 numarayı karıştırarak gözlerimin kuyruk kısmına dağıttım. 8. sıradaki bordomsu-fuşyamsı rengi de düz bir fırça yardımıyla göz kapaklarımın üst kısmına kondurdum. 9. sıradaki rengi alıp kris bölgeme uygulayarak makyajı biraz daha softlaştırmaya çalıştım. Ve yine üstten 4. ve 5. rengi karıştırarak göz pınarlarıma uyguladım. Sanırım bu makyajımda paletin neredeyse tüm renklerini kullandım. 🙂

beyu-far-paleti

Yukarıda da bahsettiğim şey bu işte. Bu tonlar bize yakışıyor bence. Çok seviyorum. Peki siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum ayrıca.

beyu-kozmetikcosmania

Paleti biraz uzunca ve detaylıca inceledik. Uzun yazı okumayı sevmeyenler için özür dilerim. 🙂 Yalnız bende bilirim şöyle güzel, böyle güzel deyip kısaca anlatıp blog yazmayı fakat ürünlere dair aklınızda soru işareti kalmasın diye her ayrıntısını sizlere anlatmak istiyorum ne yapayım? ♥Bu far paletini sizde online olarak almak isterseniz buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın…♥

1 comment

  1. Ya bayıldım sana çok güzel olmuş esracım

Bir cevap yazın