Beyond The Real Multivitamin Maske

beyond-maske

Merhaba canım hatunlar! Yeni tanıştığım Beyond markasının ilk deneyimlediğim ürünü Multivitamin maskesi oldu. True Eco Beyond; teknoloji devi LG’nin uzay teknolojisi kullanarak organik tarım mahsullerinden ürettiği, organik içerikli Kore menşeili bir cilt bakım ve kozmetik markası. Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmamakla birlikte ürünler dermatolojik onaylıdır. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmamaları beni oldukça mutlu etti.

beyond-multivitamin-maske

Multivitamin maske ise cildin ton düzensizlikleri, görüntüde matlık, elastikiyet kaybı gibi düzensizlikleri tedavi etmeye yarayan, ciltte şok etkisi yaratan besleyici bir maske. Maskenin içerisinde; yeşil çay ve multivitamin denilen A, C, E vitaminlerinin karışımı bulunuyor. Maske yüz şeklinde olduğu için kullanımı gayet pratik. Yüzüme yaydım ve 30 dakika beklettim ve çıkardım.

Sonrasında cildimde oluşan etkilerini ise çok sevdim. Cildimde herhangi bir fazlalık kalmadı. Maskenin tüm içeriği cildime güzel bir şekilde hapsoldu. Cildim yumuş yumuş oldu. Bir süre ellerimi yüzümden alıkoyamadım diyebilirim. Ayrıca cilt tonumda hafif bir açılma gözlemledim. Hatta snapchat hesabımdan (makyajdiyari) takip edenler bilir; gün ışığında farkı gösterdim. Görselde maskenin kullanımımdan sonraki halini görüyorsunuz. Tabii ki hijyen açısından kullanmadan önce böyle bir fotoğraf çekemezdim. 12,00 TL gibi bir fiyata sahip olan bu maskeden ve markanın diğer maskelerini zamanla denemeyi düşünüyorum. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Beyond markasına ait diğer ürünleri de merak ediyorsanız Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi’ndeki Beyond Mağazası’nın 0312 541 16 60 numarasından telefonla sipariş alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargoyu ücretsiz olarak gönderiyorlar.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın