Beyond The Rainbow Aseton

beyond-aseton

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz ay Beyond Mağazasının çocuk cilt bakım ürünlerinde ve makyaj ürünlerinde %50’lik bir indirimleri vardı. Ürünleri incelerken mağazanın satış danışmanları tarafından markanın asetonunun çok iyi olduğunu, aynı zamanda koyu renk ojeleri bile güzel bir şekilde çıkardığını ve kendilerinin de bu üründen stok yaptığını duyunca bende şans vermek istedim.

beyond-aseton-kore

True Eco Beyond; teknoloji devi LG’nin uzay teknolojisi kullanarak organik tarım mahsullerinden ürettiği, organik içerikli Kore menşeili bir cilt bakım ve kozmetik markası. Beyond ürünlerinde silikon, paraben, kurşun gibi hiçbir zararlı kimyasal madde bulunmamakla birlikte ürünler dermatolojik onaylı.

beyond-the-rainbow-true-econd

Asetonu ilk denediğimde tırnaklarımda bordo oje vardı. Güzel bir şekilde leke bırakmadan çıkardı. Asetonu alırken iki tane alıp yedeklediğime sevindim. Beğenerek kullanıyorum. İndirimli fiyatıyla 5,90 TL’ye aldım. Bittikçe alacağım ürünler arasında artık.

Beyond markasına ait diğer ürünleri de merak ediyorsanız Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi’ndeki Beyond Mağazası’nın 0312 541 16 60 numarasından telefonla sipariş alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde de kargoyu ücretsiz olarak gönderiyorlar.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın